You are here
Home > NEWS > Kolejne 4:0

Kolejne 4:0

Tylko przez pierwsze 45 minut byli w stanie równorzędnie rywalizować nasi zawodnicy z zespołem Czarnych Gorzyc. Po remisie z Brzeziem liczyliśmy, że zespół zacznie się odbudowywać, jednak szybko zostaliśmy pozbawieni złudzeń. Początek drugiej połowy i dwa szybkie ciosy wyprowadzone przez gospodarzy zakończyły emocje w niedzielnym spotkaniu. Chociaż rudzianie próbowali się odgryźć to po chwili Morgała po raz trzeci wyciągał piłkę z siatki. Kwadrans przed końcem meczu napastnik Czarnych ustalił rezultat spotkania na 4:0. Warto odnotować, że w pierwszej połowie Ryszard Morgała obronił rzut karny, podyktowany za zagranie piłki ręką przez Michała Żyłę.

O naszej grze ofensywnej nie można powiedzieć za wiele. W pierwszych minutach strzał Wanglorza z rzutu wolnego zatrzymał się na słupku, a w drugiej odsłonie Tworuszka nieznacznie pomylił się w  dogodnej sytuacji.

Przed Nami w niedzielę mecz na „szczycie” z rezerwami Gaszowic.