You are here
Home > DRUŻYNA REZERW > C klasa w 2019!

C klasa w 2019!

Podsumowanie roku 2019 w liczbach! – klasa C.
Za nami debiutancka połowka sezonu w wykonaniu “rezerw” Buku. Przypominijmy latem drużyna Buku powiększyła szeregi kadrowe, otwierając drugą drużynę w klasie C. Do Rud przybyło kilku nowych zawodników, ale także wielu zawodników do Nas wróciło, którzy dawniej już reprezentowali drużynę Buku. Po pierwszej połowie sezonu drużyna rezerw rozegrała 12 spotkań w klasie C + 1 w Pucharze Polski.

Jeśli chodzi o C klasę podopieczni trenera Wilka uplasowali się na 10 lokacie z dorobkiem 12 punktów i bilansem bramek 21-35. Mimo licznych porażek w drużynie C klasy występuje wielu młodzieżowców, a minuty na boisku zaliczyli już nawet zawodnicy z roczników 2003, 2002. Bardzo młoda kadra, ma smak na lepsze miejsce na koniec sezonu, i napewno pokaże to na wiosnę! Należy też dodać, że w sierpniu rozgrywaliśmy spotkanie Pucharu Polski z Unią Racibórz które przegraliśmy wynikiem 1:6