You are here
Home > JUNIORZY > Dobra lekcja w Nędzy!

Dobra lekcja w Nędzy!

Nasza młodzież wróciła z bagażem pięciu bramek, ulegając w wyjazdowym sparingu 5:0.
Od samego początku gospodarze z Nędzy przeważali na własnym boisku, niefortunne rozegranie w obronie naszej, już dało pierwszą bramkę naszym rywalom. Jeszcze nie zdołaliśmy się otrząsnąć po bramce i już przy drugiej okazji w zamieszaniu z około 8m. zawodnik z Nędzy oddał strzał gdzie nasz zawodnik Jureczko niefortunnie interweniował głową i piłka myląc naszego bramkarza trafiła do siatki.
W każdym elemencie gry, widoczna była przewaga wiekowa Juniorów z Nędzy. Lecz warto pochwalić naszą młodzież za walkę, chęć zmiany rezultatu. Po dwóch straconych bramkach, nasza młodzież realizowała plany defensywne gdzie juniorzy z nędzy mieli większe problemy już z konstruowaniem akcji. Co przeniosło się na sytuacje pod bramkową dla naszych lecz niestety Wieczorek nie umiał skierować piłki do bramki.Wynik do przerwy to 2:0 dla rywali.
Druga odsłona meczu to  w dalszym ciągu przewaga rywali z Nędzy, przekładana dwoma naszymi sytuacjami podbramkowymi pierwszą miał Wieczorek lecz w pojedynku 1×1  był górą bramkarz, a drugą sytuacje miał Duda Adam strzałem z odległości około 17 m, niestety piłka również nie znalazła drogi do bramki.
Druga połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla Nędzy.
Po spotkaniu zostały rozegrane rzuty karne, na które umówili się trenerzy, przed spotkaniem niezależnie od wyniku. W loterii karnych wygrali również Juniorzy z Nędzy 5:3

Wynik sparingu Nędza 5:0 Rudy (rzuty karne 5:3)

Kadra która reprezentowała dzielnie nasze barwy:
Gomółka Krzysztof ,Szendzielorz Adam , Duda Adam , Jureczko Jakub, Pendzich Artur, Gruszka Daniel, Morcinek Kamil, Piontek Filip, Duda Adam, Larysz Krzysztof, Salamendra Julia, Wieczorek Adrian, Roter Nicola, Gryczka Oskar, Grabowicz Kacper, Niemiec Oliwier.

Udostępnij:
Top