You are here
Home > NEWS > Dobry prognostyk!

Dobry prognostyk!

Wczoraj o godz. 11.00 rozpoczęło się ostatnie spotkanie sparingowe rudzkich seniorów przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Przeciwnikiem zespołu Beniamina Miery był aktualny lider rybnickiej klasy “A” czyli GKS “Pierwszy” Chwałowice. Pierwsza połowa spotkania pokazała, że albo w tym dniu tak dobrze prezentuje się rudzka drużyna, albo w szeregach gości brakuje dość licznej grupy zawodników, ponieważ nasi zawodnicy zwyciężyli ta odsłonę spotkania wynikiem 6:1, a to tak naprawdę był najmniejszy wymiar kary. Po zmianie stron na boisko zostali desygnowani wszyscy nasi zawodnicy rezerwowi co spowodowało dość duże zamieszanie w szeregach rudzkiej drużyny i przejęcie inicjatywy przez przyjezdnych. Mimo, że przeciwnicy stworzyli sobie dość sporą liczbę klarownych sytuacji to tylko raz zdołali pokonać Morgałę. Rudzki zespół odpowiedział kilkoma kontratakami, z których dwa zakończyły się strzeleniem bramek, a jedną z nich zdobył wracający po kontuzji Bok Tomasz!

Cieszyć może na pewno wynik spotkania, ponieważ dawno nie widzieliśmy meczu, w którym rudzki zespół pokonuje bramkarza gości aż 8 razy. Przed rudzkim zespołem jeszcze ostatni tydzień przygotowań i już w najbliższą niedzielę pierwszy mecz ligowy z drużyną LKS Chałupki,  który rozegrany zostanie na rudzkim obiekcie o godz. 15.00!

Wszystkich kibiców już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie, ponieważ właśnie za tydzień będziemy mogli sprawdzić jak dobrze przygotowani do rundy są nasi zawodnicy.

LKS Buk Rudy 8 vs 2 GKS “Pierwszy” Chwałowice

Bramki dla Buku zdobyli:

Duda Daniel x2
Bębenek Artur
Procek Mateusz
Oczko Patryk
Moric Łukasz
Bok Tomasz
Swoboda Paweł

Skład Buku:

Morgała Ryszard – Uwara Szymon (Radler Patryk 55′), Moric Łukasz, Kufieta Tomasz, Jendryka Mario – Procek Mateusz (Miera Oliwier 45′), Duda Daniel (Okulicki Mikołaj 50′), Piontek Kacper, Oczko Patryk (Swoboda Paweł 55′), Bębenek Artur (Bok Tomasz 50′), Wanglorz Mariusz

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937