You are here
Home > NEWS > Dodatkowy sparing!

Dodatkowy sparing!

Dzisiaj z samego rana otrzymaliśmy potwierdzenie, że nasz zespół zmienił plany treningowe w tym tygodniu i wbrew pierwszym informacją w zamian za trening rozegra kolejny sparing. Mecz zostanie rozegrany 28 lutego czyli już jutro o godz. 16.30 na sztucznej murawie w Radlinie, a przeciwnikiem rudzkiego zespołu będzie lokalna drużyna z tamtego rejonu czyli Górnik Radlin. Dodatkowo nasi seniorzy odbędą 2 jednostki treningowe, pierwsza już dzisiaj na rudzkiej hali, a kolejna na siłowni, która znajduje się na naszym stadionie. Nie zmienia się jednak plan weekendowy czyli sparing z drużyną Sokoła Łany Wielkie. Ten test-mecz odbędzie się w sobotę, a miejsce i godzinę spotkania przekażemy Państwu już niebawem.

Reasumując w tym tygodniu drużyna Beniamina Miery będzie mieć dwie okazje do sprawdzenia swojej formy, obie drużyny przeciwne aktualnie występują na poziomie klasy “A”. Górnik Radlin aktualnie zajmuje 7 miejsce w rybnickiej odsłonie tej klasy, zaś drużyna Sokoła jest 3 w zabrzańskiej Serie A. Wydaję się, że będą to naprawdę pożyteczne mecze testowe i na około 3 tygodnie do rozgrywek nasza drużyna będzie mogła zweryfikować na jakim poziomie przygotowań aktualnie jest. Zapraszamy także wszystkich kibiców do wyjazdu na te spotkania i sprawdzenia na własne oczy jak prezentuje się aktualnie rudzki zespół.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937