Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545148435.9053449630737304687500', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Firma AMT REKLAMA ciągle z nami! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > NEWS > Firma AMT REKLAMA ciągle z nami!

Firma AMT REKLAMA ciągle z nami!

Już od dłuższego czasu firma AMT REKLAMA z naszej miejscowości mocno wspiera działania i inicjatywy rudzkiego klubu. Dzisiaj chcemy im bardzo podziękować i poinformować Państwa, że nasz klub nadal może liczyć na ich pomoc. W ostatnim czasie rozmawialiśmy z nimi na temat ewentualnych możliwości współpracy i doszliśmy do porozumienia.

Można śmiało więc stwierdzić, że mamy kolejnego partnera technicznego w naszym klubie. Panowie od początku roku mieli pełne ręce roboty, ponieważ zdążyli już zaprojektować i wykonać osłony i konstrukcję nowej tablicy wyników, wykonali dla nas Karty Kibica, o których niedawno informowaliśmy, a także ciągle pomagają nam w działalności reklamowej klubu. Można by długo tak wymieniać w jakich dziedzinach i zadaniach są dla nas ogromnym wsparciem, lecz najważniejsze, że AMT REKLAMA jest z nami i nas wspiera za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie obustronne korzyści!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do skorzystanie z oferty naszego partnera 🙂

www.amtreklama.pl

 

Udostępnij:
Top