You are here
Home > NEWS > Firma POWERPLAY nowym partnerem!

Firma POWERPLAY nowym partnerem!

Sezon tuż tuż, a my cieszymy się, że rudzka ekipa się powiększa! Tym razem chcemy zakomunikować Państwu, że nowym partnerem klubu została firma POWERPLAY z Rybnika. Nasi kibice już od ponad roku mogli zaobserwować, że gdy tylko pojawia się impreza organizowana przez rudzki klub to nasz nowy partner wspomagał nas w ich organizacji.

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy oficjalną odpowiedź, że rudzki klub może w ciągu najbliższego roku liczyć na pełne wsparcie ze strony POWERPLAY nie tylko jeśli chodzi o organizację imprez, ale także podczas całego roku na każdej płaszczyźnie.

Dziękujemy, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie wiele korzyści obu stronom, a po pierwszym roku wspólnego działania będziemy mogli stwierdzić, że jesteśmy zadowoleni i nasze porozumienie będzie funkcjonować przez wiele lat.

Jeśli szukacie właśnie konsoli, gier lub innych produktów, których nasz nowy partner ma niezliczoną ilość to serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego, który znajdziecie pod adresem http://powerplay.com.pl/ oraz do sklepów stacjonarnych, a najbliższy z nich znajduje się w Rybniku przy ul.Marii Skłodowskiej-Curie 1E.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937