You are here
Home > NEWS > Hattrick Gryczki = 3 punkty dla trampkarzy!

Hattrick Gryczki = 3 punkty dla trampkarzy!

W dzisiejsze przed południe młodzi zawodnicy trenera Oczko wybrali się na ostatnią w tej rundzie kolejkę. Początek nie zwiastował niczego dobrego, najpierw z rzutu karnego, a następnie z akcji i zawodnicy Zawady mogli zejść na przerwę z wynikiem 2:0. W drugiej połowie po “zimnym prysznicu”, który otrzymali w szatni zaczęli odrabiać straty. Sygnał do ataku dał skrzydłowy Gryczka który wykorzystał rzut karny. Później zrobił swoje show pakując piłkę do siatki rywali jeszcze dwukrotnie, czym skompletował hattricka i wyprowadził trampkarzy na korzystny wynik 3:2.

Naprzód Zawada 2:3 LKS Buk Rudy