Festyn rodzinny #Razem dla Kewina
    1% DLA KEWINA !
    jquery slider example

26.04 2016
W sekcji wideo jak i w rozwinięciu newsa można znaleźć skrót meczu z Czarnymi. W zakładce wideo zostały także uzupełnione wszystkie skróty z meczów jakie dotychczas były dostępne.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego oraz innych skrótów przygotowanych przez Dominika Szczepanka. Korzystając z okazji dziękujemy bardzo za jego pomoc i liczymy na kolejne nagrania, które sprawiają, że nasi kibice mimo absencji na meczu, mogą chociaż po części zobaczyć jak wyglądał mecz i jak radzą sobie nasi zawodnicy.

25.04 2016
W przedmeczowej zapowiedzi przytaczaliśmy ostatnie postępy rudzkich trampkarzy. Jednym z nich była praca nad charakterem drużyny, która w trudnych chwilach potrafi kontrolować grę i odwrócić losy meczu. Właśnie taki przebieg miało spotkanie w Pawłowie. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, w drugiej części losy się odwróciły i nasi młodzi adepci ostatecznie zwyciężyli 2:3.

25.04 2016
Wczoraj około godziny 17.00 w Rudach można było usłyszeć głośny huk, a był on związany z kamieniem jaki spadł z serc rudzkim kibicom i zawodnikom po ostatnim gwizdku sędziego Wieczorka. Na szczęście po niezbyt dobrej pierwszej połowie i wyniku 0:1 do przerwy, nasza drużyna potrafiła się podnieść, pokazać charakter i kawał dobrej piłki. Wszystkie te cechy przyniosły także bramki, a wynik końcowy wygląda już dużo lepiej niż ten, który widniał do przerwy. Seniorzy odprawili, zespół Czarnych z 3 bramkowym bagażem do domu, a sami z czystym sumieniem mogą dopisać do swojego dorobku pierwsze 3 punkty w tym roku! Relację z meczu można przeczytać w rozwinięciu.

24.04 2016
W zeszłą niedzielę 17.04.2016 juniorska drużna LKS "Buk" Rudy udała się na mecz do Krzanowic. Mecz zakończył się wygraną ekipy z Rud 0:1.
Pogoda sprzyjała grze w piłkę, a nasi zawodnicy byli w dobrych humorach, więc można było wyczuć pozytywną atmosferę w szatni i na boisku.
Juniorzy "Buku" Rudy od samego początku spotkania starali się go kontrolować - utrzymywali się przy piłce, grali spokojnie. Z wielkim animuszem atakowali bramkę rywali raz za razem. Drużyna przeciwna grała mniej składny futbol, chociaż kilku zawodników ciągnęło grę LKS 1905 Krzanowice. Na pierwszą bramkę w tym meczu nie trzeba było długo czekać. Po około kwadransie rudzcy juniorzy przeprowadzili składną akcję i po penetrującym prostopadłym podaniu Ciska, Duda strzelił w długi róg bramki i wynik brzmiał 0:1. To zdarzenie pobudziło gospodarzy, którzy w krótkim czasie oddali kilka strzałów z dystansu - były niecelne lub niegroźne. Zespół z Rud starał się kontrolować mecz, przeprowadzał wiele akcji, grał zespołowo. Drużyna z Krzanowic oddawała głównie strzały z dystansu lub przeprowadzała akcje skrzydłami. Każdy z zespołów miał kilka okazji do zmiany wyniku, lecz nie udało się ich wykorzystać.
Spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem, a pozytywny wynik oraz dobra gra przez cały mecz dają wiele powodów do zadowolenia.

<< Poprzednia ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... Nastepna >>