Festyn rodzinny #Razem dla Kewina
    1% DLA KEWINA !
    jquery slider example

11.09 2015
W imieniu prezesa oraz rady drużyny i zawodników LKS Buk Rudy chcemy serdecznie podziękować wszystkim za pomoc przy organizacji ubiegłotygodniowej strefy kibica. Podziękowania kierujemy do pana Pawła Kluger za montaż i instalację systemu antenowego, właścicielowi sklepu "Od i do" z Raszczyc panu Michałowi Wilk za wsparcie i dostarczony materiał. Pani Anicie Tworuszka, Barbarze Bok oraz panu Henrykowi Kalinowskiemu za obsługę wszystkich przybyłych kibiców. Podziękowania również dla kierownika i lekarza rudzkiej drużyny za pomoc w organizacji oraz skarbnikowi za ufundowanie nagrody dla osoby poprawnie wypytującej wynik spotkania. Niestety, aż trzy osoby poprawnie przepowiedziały porażkę reprezentacji Polski. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się że możemy liczyć na pomoc.

10.09 2015
W czwartej kolejce zawodnicy LKS Buk Rudy zmierzyli się z LKS Ocice. Goście póki co wygrali jedno spotkanie z Cyprzanowem, ale punkty zostały im odjęte z powodu błędu urzędowego działaczy z Raciborza. Po rywalizacji z rudzką drużyną nadal pozostają bez punktu, jako jedyni w całej lidze. Dwukrotnie bramkarza Ocic pokonał Mateusz Procek.

06.09 2015
W piątkowy wieczór praktycznie cała Polska emocjonowała się piłkarską potyczką naszej reprezentacji z sąsiadami zza zachodniej granicy. Nie inaczej było w Rudach. Po raz pierwszy organizowaliśmy transmisję w boiskowej "stodole". Około 120 osób wspólnie odśpiewało hymn, po czym przystąpiliśmy do kibicowania. Chociaż nie wygraliśmy, to spotkanie było bardzo emocjonujące. Jako organizatorzy chcemy podziękować wszystkim zgromadzonym za stworzenie piłkarskiej atmosfery, a przede wszystkim za zachowanie porządku. Utwierdziło to w nas nadzieję że nadal warto organizować takie imprezy. Najbliższa już w październiku, gdzie mamy nadzieję świętować awans do turnieju finałowego naszej reprezentacji.

06.09 2015
Po zwycięstwie dwa tygodnie temu na własnym boisku przeciwko Raszczycom. Buk Rudy przerwał passę bez zwycięstwa na rudzkim obiekcie. Dziś podejmować będziemy LKS Ocice i należy zrobić wszystko by skutecznie budować twierdzę w Rudach. Na boisku nie zobaczymy w bramce Morgałę, którego zastąpi Krzyżanowski. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Miery. Początek spotkania o godzinie 15.30

04.09 2015
2 września trampkarze rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami z Grabowni. Z racji tego, że nasza drużyna we wtorek pauzowała, to duet trenerski Pielczyk- Miera, mógł przetestować wszystkich zawodników, których mają w kadrze na ten sezon. W pierwszej połowie wyszliśmy w podstawowym ustawieniu i owoce tego zbieraliśmy już w 1 minucie po bramce Mateusza Zielenia. Kolejne minuty wprowadziły w naszych szeregach lekkie rozluźnienie i straciliśmy dwie bramki. Do przerwy gola zdobył jeszcze Filip Piontek a hattricka skompletował Zieleń. W drugiej połowie oby dwie drużyny wyszły w rezerwowych ustawieniach i wtedy nastąpił koncert gry naszych zawodników, tę część meczu wygraliśmy 5-0!
W sobotę trampkarze podejmują u siebie groźną ekipę z Nędzy. Miejmy nadzieję, że chłopacy się nie rozstrzelali w Grabowni tylko zostawili sobie coś na mecz ligowy.

Grabownia – LKS Buk Rudy 2-9 (2-4)