You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Juniorzy nie śpią!

Juniorzy nie śpią!

W piątek zakończyła się ostatnia jednostka treningowa rudzkich juniorów, po zakończonych zajęciach na siłowni młodzież wraz z trenerem wybrała się na basen, aby zregenerować się po całym tygodniu wysiłku. Frekwencja jaką wykazali się młodzi zawodnicy Buku może cieszyć, gdyż prawie na każdej jednostce treningowej zjawiało się ponad 16 – stu chłopaków. W niedzielę popołudnie trener Wilczek podał kadrę, która już jutro pojedzie rozegrać swój drugi sparing, na boisku RKP. Jak widać chłopakom nie straszny mróz, liczą się tylko przygotowania, które zmierzają w dobrym kierunku!

Jutrzejszym przeciwnikiem drużyny juniorów będzie zespół dobrze znany podopieczny trenera Wilczka [chociażby z turnieju w Ekonomie]. Mimo, że rudzka młodzież okazała się lepsza na hali, teraz będzie musiała zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Serdecznie zapraszamy państwa na to spotkanie już dzisiaj o godz. 18.00!

Płomień Ochojec -:- LKS Buk Rudy
Boisko RKP (za Carefourem) Niedziela 18.03.2018 godz. 18.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937