You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Zwycięskie spotkanie z Syrynią !!!

Zwycięskie spotkanie z Syrynią !!!

W niedzielne przed południe nasi juniorzy rozegrali swoje ostatnie spotkanie. Dla naszych juniorów był to bardzo wyczerpujący mecz. Na samym początku rywale ekipy z Rud mieli już swoje okazje ,ale na posterunku stał bramkarz juniorów Paweł Kubik, obronił dwie sytuacje “sam na sam”. Następnie podopieczni Wilczka bardziej nastawili się bardziej na atak , mieliśmy swoje sytuacje ale bramka Syryni jak “zaczarowana” piłka nie chciała wpaść do siatki. Jak to mówi stare porzekadło :” Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić “. W tej sytuacji te powiedzenie się idealnie wpasowało. W 19 minucie po zamieszaniu w polu karnym tracimy bramkę. Juniorzy nie poddali się bo wiedzieli jaka stawka jest tego meczu, nie dość ze walka o lidera ale również awans do grupy mistrzowskiej. Od tego momentu jak ekipa z Rud straciła bramkę zaczeli grac konsekwentnie. Przejeli inicjatywę spotkania i to się obróciło w groźne ataki Bukusów. W 38 minucie mogliśmy zobaczyć odpowiedz rudzkiej ekipy, autorem bramki został Patryk Hoinza. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po 8 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy mogliśmy się cieszyć z kolejnej bramki dla Rud, tym razem po dwójkowej akcji Wieczorek-Larysz piłka znalazła się w siatce Syryni. Autorem bramki został Krzysztof Larysz w 48 minucie. Nasi juniorzy próbowali strzelić tą 3 bramkę ale nie udawało się , dlatego grali mądrze piłką i starali się utrzymać korzystny wynik. W doliczonym czasie gry piłkarze syryni mieli swoją ostatnią sytacje w meczu , na szczęście napastnik syryni trafił w naszego obrońce. Po tej sytuacji Sędzia główny zakończył spotkanie. W tym momencie w zespole juniorów zapadła euforia.

LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 1 : 2 LKS BUK RUDY

Bramki dla Rud :

  1. Patryk Hoinza

2.Krzysztof Larysz

Skład Rud :

Paweł Kubik, Jakub Jureczko, Michał Masarczyk, Artur Pendzich , Dominik Szczepanek, Kamil Morcinek, Adam Duda,Filip Piontek, Krzysztof Larysz, Patryk Hoinza (C), Adrian Wieczorek/(Daniel Długosz)

Trener : Michał Wilczek

Serdecznie dziękujemy w imieniu Juniorów Młodszych za kibicowanie i zapraszamy już na przyszłą rundę w grupie mistrzowskiej.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937