Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545145488.5493590831756591796875', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Kadra Trenerska 2018/2019 – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > JUNIORZY > Kadra Trenerska 2018/2019

Kadra Trenerska 2018/2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wszelkie ustalenia dobiegły końca, a zarząd klubu wykonał kilka roszad związanych z obsadą trenerską poszczególnych grup wiekowych. Tak więc po udanym wprowadzeniu się do drużyny, seniorów  przez co najmniej kolejną rundę prowadzić będzie Pan Jacek Rudzki. W szeregach juniorów i trampkarzy na stanowisku trenera doszło do zmian. Ze względów prywatnych z prowadzenia zespołu juniorów zrezygnował Michał Wilczek wieloletni zawodnik, a także trener drużyn młodzieżowych. Za jego ambicję i walkę na boisku, a także poświęcony czas i bardzo duży wkład w szkolenie młodzieży serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że to tylko chwilowa rozłąka Wila z rudzkim klubem! Miejsce Michała zajmie jego imiennik czyli Michał Żyła, który zaliczył “awans” z drużyny trampkarzy, którą prowadził w poprzednim sezonie z Szymonem Kalembą. Zarząd Buku postanowił także, że po kilku latach pracy z drużyną trampkarzy zrezygnuje z usług trenerskich wcześniej wspomnianego Szymona Kalemby, któremu także z tego miejsca pragniemy podziękować za cały wkład pracy z rudzką młodzieżą! Jego zastępcą został bramkarz pierwszego zespołu także imiennik poprzednika czyli Szymon Oczko. Na zakończenie witamy na pokładzie trenerskim napastnika rudzkiego zespołu – Piotrka Bębenka, który zobligował się do prowadzenia drużyn Żaków oraz Orlików.

Panowie trenerzy życzymy wiele sukcesów w nadchodzącym sezonie, oby Wasza pasja i umiejętności trenerskie się rozwijały, a rudzki klub wraz z całą społecznością mogli przyglądać się Waszej pracy z dumą i zadowoleniem, a opuszczającym trenerskie szeregi rudzkiego klubu jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Udostępnij:
Top