You are here
Home > JUNIORZY > Kadra Trenerska 2018/2019

Kadra Trenerska 2018/2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wszelkie ustalenia dobiegły końca, a zarząd klubu wykonał kilka roszad związanych z obsadą trenerską poszczególnych grup wiekowych. Tak więc po udanym wprowadzeniu się do drużyny, seniorów  przez co najmniej kolejną rundę prowadzić będzie Pan Jacek Rudzki. W szeregach juniorów i trampkarzy na stanowisku trenera doszło do zmian. Ze względów prywatnych z prowadzenia zespołu juniorów zrezygnował Michał Wilczek wieloletni zawodnik, a także trener drużyn młodzieżowych. Za jego ambicję i walkę na boisku, a także poświęcony czas i bardzo duży wkład w szkolenie młodzieży serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że to tylko chwilowa rozłąka Wila z rudzkim klubem! Miejsce Michała zajmie jego imiennik czyli Michał Żyła, który zaliczył “awans” z drużyny trampkarzy, którą prowadził w poprzednim sezonie z Szymonem Kalembą. Zarząd Buku postanowił także, że po kilku latach pracy z drużyną trampkarzy zrezygnuje z usług trenerskich wcześniej wspomnianego Szymona Kalemby, któremu także z tego miejsca pragniemy podziękować za cały wkład pracy z rudzką młodzieżą! Jego zastępcą został bramkarz pierwszego zespołu także imiennik poprzednika czyli Szymon Oczko. Na zakończenie witamy na pokładzie trenerskim napastnika rudzkiego zespołu – Piotrka Bębenka, który zobligował się do prowadzenia drużyn Żaków oraz Orlików.

Panowie trenerzy życzymy wiele sukcesów w nadchodzącym sezonie, oby Wasza pasja i umiejętności trenerskie się rozwijały, a rudzki klub wraz z całą społecznością mogli przyglądać się Waszej pracy z dumą i zadowoleniem, a opuszczającym trenerskie szeregi rudzkiego klubu jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937