You are here
Home > NEWS > Karta Kibica dostępna na pierwszym spotkaniu!

Karta Kibica dostępna na pierwszym spotkaniu!

Przypominamy, że istnieje możliwość nabycia półrocznej Karty Kibica. Zarząd klubu postanowił wprowadzić ją aby ułatwić życie rudzkim kibicom oraz zachęcić ich do częstszego przebywania na naszym stadionie. Nabywca cegiełki, którą jest Karta Kibica będzie miał możliwość wejścia na każdy mecz naszej drużyny w rundzie wiosennej 2017/2018. Dodatkowo, zarząd zaopatrzyła się już w kilka gadżetów jak ręczniki, lampki, kubki czy kufle dla kibica, które także będą traktowane jako cegiełki i będą wspierały rozwój rudzkiego klubu. Kibic posiadający Kartę Kibica, będzie mógł skorzystać ze zniżki do nabycia cegiełek w postaci gadżetów.

Najważniejszą informacją jest chęć nawiązania relacji z każdym kibicem, który jest nieodzowną częścią rudzkiej rodziny i niewątpliwie jest nam w niej bardzo potrzebny!

Serdecznie zapraszamy do nabycia Karty Kibica i różnych gadżetów na pierwszym spotkaniu rudzkich seniorów, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godz. 15.00 lub poprzez kontakt z Kierownikiem ds. Marketingu panem Ryszardem Morgała,  Tel. 518 317 955.

 

                

 

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937