Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545145543.0901999473571777343750', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

KARTA KIBICA JUŻ DOSTEPNA! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > NEWS > KARTA KIBICA JUŻ DOSTEPNA!

KARTA KIBICA JUŻ DOSTEPNA!

Karty Kibica LKS Buk Rudy są już dostępne!

Zarząd klubu dość długo zastanawiał się jak może ułatwić życie rudzkim kibicom oraz zachęcić ich do częstszego przebywania na naszym stadionie. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie do klubu półrocznej Karty Kibica, która pozwoli na związanie się z rudzkim LKS’em nieco bardziej niż przy nabyciu standardowej wejściówki na stadion.

Nabywca cegiełki, którą jest Karta Kibica będzie miał możliwość wejść na każdy mecz naszej drużyny w rundzie rewanżowej 2017/2018. Dodatkowo, przed rozpoczęciem rundy zarząd chce zaopatrzyć się w gadżety dla kibica, które także będą traktowane jako cegiełki i będą wspierały rozwój rudzkiego klubu. Kibic posiadający Kartę Kibica, będzie mógł skorzystać ze zniżki do nabycia cegiełek w postaci gadżetów.

Najważniejszą informacją jest chęć nawiązania relacji z każdym kibicem, który jest nieodzowną częścią rudzkiej rodziny i niewątpliwie jest nam w niej bardzo potrzebny!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem ds. Marketingu panem Ryszardem Morgała, który pomoże Państwu w uzyskaniu informacji jak można nabyć wyżej wymienione cegiełki. Tel. 518 317 955.

 

Udostępnij:
Top