You are here
Home > JUNIORZY > Kolejna wygrana juniorów!

Kolejna wygrana juniorów!

W niedzielę o 11:00 Nasi juniorzy rozegrali już kolejne spotkanie w swojej grupie. Tym razem rywalem zespół z Ocic. Mecz rozgrywany na trudnym terenie. Ale rudzka młodzież poradziła sobie, zdobywając dwie bramki na początku spotkania. Autorem tych dwóch trafień, był Hoinza, który najpierw wykorzystał świetne podanie Piątka, a później fantastycznie uderzając z rzutu wolnego, niestety w pierwszej połowie, był moment załamania, i straciliśmy 2 bramki. A więc do przerwy wynik remisowy. Kilka słów trenera Wilczka i gramy dalej.

W drugiej połowie strzelanie znów rozpoczął Hoinza który w 56 minucie skompletował swojego hattricka. Jednak to nie był koniec bramek w tym meczu. W 60 minucie po strzale Szczepanka piłka odbiła się od ręki zawodnika Ocic, i sędzia wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Hoinza, który znów się nie pomylił i podwyższył wynik spotkania na 4:2. Jednak goście z Ocic tanio skóry nie chcieli sprzedać, i chwilę później odpowiedzieli piękną bramką, która dodała emocji w końcówce tego meczu, jednak co można mówić skoro w końcówce Hoinza miał apetyt na więcej bramek i w 78 minucie po strzale Dudy bramkarz sparował piłkę przed siebie, i na jego nieszczęście w polu karnym znalazł się nie kto inny jak wspomniany Hoinza, który po raz piąty udowodnił swoją wyższość nad rywalami. Kropkę nad „i” po fantastycznym podaniu Masarczyka postawił Larysz, który wykorzystał błąd w komunikacji bramkarz-stoper, i techniczną podcinką zakończył strzelanie w tym meczu, cieszy postęp, jaki wykonują podopieczni Wilczka. A tak oto prezentuje się tabela po dwóch kolejkach: