You are here
Home > NEWS > KOLEJNY LOKALNY PARTNER!

KOLEJNY LOKALNY PARTNER!

Dzieje się w rudzkim klubie, tak trzeba by w krótkim zdaniu opisać początek pracy nowych włodarzy klubu. Prócz codziennych zadań, których nowy zarząd ma pewnie bardzo dużo Panowie działają także w kwestii pozyskiwania nowych sponsorów i partnerów oraz utrzymania kontaktów ze “starymi” partnerami klubu, którzy niewątpliwie są bardzo potrzebni, aby klub mógł dobrze funkcjonować. Pytając o te kwestie osób odpowiedzialnych za te sprawy otrzymaliśmy odpowiedź, że rudzki klub chce przede wszystkim postawić na współpracę z lokalnymi firmami i instytucjami, ale oczywiście będzie także szukał możliwości współpracy poza granicami gminy.

Potwierdzając tą tezę możemy oficjalnie przekazać, że kolejnym partnerem rudzkiego klubu jest sieć sklepów ogólnospożywczych, których właścicielem jest Pan Marian Malejka. Dziękujemy bardzo za zaufanie i mamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie wiele korzyści obu stronom.

Wszystkich kibiców zapraszamy na zakupy do sklepów naszego partnera, a najbliższy z nich znajdziecie oczywiście w Rudach na skrzyżowaniu ulic Rogera, Gliwickiej oraz Rybnickiej, czyli po prostu “Na Rogu”.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937