You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Komplet gier!

Komplet gier!

Zakończyły się spotkania w miniony weekend. Niestety nie był to dobry weekend dla rudzkich zawodników, punkty udało się jedynie zdobyć rezerwą w dodatku nie w komplecie, a jedynie po podziale z drużyną Studziennej. Pozostałe drużyny niestety z boiska schodziły pokonane.

A klasa

Podopieczni trenera Jacka Rudzkiego osłabieni brakiem m.in. Mariusza Wanglorza rozgrywali swoje spotkanie w raciborskie dzielnicy Studzienna. O ile przez 90 minut mecz należał do spotkań wyrównanych o tyle 92 minuta przesądziła o wyniku końcowym, chociaż w naszym polu karnym Kubik dwoił się i troił, to mimo dobrej postawy, decydująca bramka padła po strzale w 92 minucie, a o meczu i fotorelację możecie zobaczyć na łamach portalu naszracibórz.pl.

LKS Studzienna 0:1 LKS BUK RUDY
Skład: Kubik P. – Szymura D., Węglorz M., Kufieta T., Tworuszka A. – Procek M., Jendryka M., Bok T., Hoinza P. (C), Uwara Sz.(45′ Duda D.) – Swoboda P. (55′ Gostomski B.)
Ławka: Czempik P., Oczko Sz., Pendzich A., Grabowicz K., Węglorz K.

C klasa

Podopieczni trenera Janusza Gilnera zdobyli pierwsze wiosenne punkty w starciu z ekipą rezerw Studziennej, chociaż spotkanie to mogło potoczyć się inaczej i na Naszą korzyść, tak niestety się nie stało, a w 90 minucie nasza drużyna nie wykorzystała rzutu karnego co ostatecznie przekuło się na rezultat remisowy i podział punktów.

LKS Studzienna II 1:1 LKS BUK II RUDY
Bramka:
1x Jan GOMUŁKA
Skład: Kalemba Sz. – Leksza P., Ciechanowicz D., Uwara Sz. (Wallach S.), Radler P. – Badura T. (C) (Przybyła D.), Bębenek A. (Nagrodzki P.), Moric Ł. (Hagel M.), Langosz M. (Oczko Sz.), Pendzich A. – Gomułka J. (Duda A.)

Juniorzy

Spotkanie w Krzanowicach było dosyć szybkim spotkaniem, trwało jedynie 45 minut, gdyż podopieczni trenera Oczko udali się na to spotkanie w zaledwie 9 osobowym składzie, i po przerwie zostali zdekompletowani przegrywając wynikiem 0:5.

KS 05 Krzanowice 0:5 LKS BUK RUDY
Skład: Długosz De. – Adam G., Kacper W. (C), Tomala J., Grabowicz K., Teleucki D., Jasionek P., Zniszczoł J., Timler T.