You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Majówka trwa!

Majówka trwa!

Za nami już część meczów weekendu, do rozegrania pozostały spotkania młodzików, orlików i dzisiejsze spotkanie z liderem pierwszej drużyny. A tak prezentują się wyniki.

A klasa

Drużyna trenera Jacka Rudzkiego w dniu wczorajszym rozegrała już spotkanie z drużyną Kornowaca, po tym spotkaniu na konto rudzkiej ekipy wpadły 3 punkty. Chociaż spotkanie rozpoczęło się nie zbyt dobrze dla Buku, bo już w 6 minucie sędzia odgwizdał rzut karny przeciwko naszej drużynie. Chociaż na linii czujny był Szymon Oczko, to dobitka Kornowaca wylądowała w siatce i przegrywaliśmy 0:1 Do bramek rudzkiej drużyny w dużej mierze przyczynił się Mateusz Procek. Najpierw wywalczył rzut karny, którego pewny egzekutorem okazał się Tomasz Bok. Następnie w ostatniej akcji 1 połowy Procek przyjął górną piłkę i z woleja uderzył prosto w okienko. Druga połowa rozpoczęła się również od Procka jako głównej postaci. W 55 minucie uciekł lewą stroną, celnie dograł do Pawła Swobody, który po ziemi dał Rudzanom dwubramkowe prowadzenie. Zespół z Kornowaca było stać jeszcze na kontaktowe trafienie po błędzie obrońców i tym samym ustalić wynik spotkania na 3:2.

LKS BUK RUDY 3:2 KS Kornowac
Bramki:
BOK Tomasz
PROCEK Mateusz
SWOBODA Paweł

Skład: Oczko Sz. – Szymura D., Kufieta T. (70′ Węglorz M.), Wanglorz M., Tworuszka A. – Hoinza P. (C), Duda D. (80′ Uwara Sz.), Bok T. – Procek M., Swoboda P. (65′ Gostomski B.), Jendryka M.Ławka: Czempik P., Pendzich A., Węglorz K.

C klasa

Podopieczni trenera Janusza Gilnera w niedzielne popołudnie gościli na swoim boisku drużynę Dzimierza. O ile w pierwszej połowie wydawało się, że rezerwy nie mają prawa przegrać tego meczu i na tle drużyny z Dzimierza wyglądali dużo lepiej, o tyle druga połowa zweryfikowała i po błędach górą byli goście, którzy po ligowej tabeli byli stawiani w roli faworyta spotkania.

LKS II BUK RUDY 0:2 LKS Dzimierz

Skład: Kalemba Sz. (60′ Czempik P.) – Radler P., Wallach S. (45′ Przybyła D.), Langosz M. (75′ Duda A.), Nagrodzki P. – Leksza P. (75′ Grabowicz K.), Badura T. (45′ Piontek F.), Hagel M. (45′ Pendzich A.), Moric Ł. (70′ Raczyński K.) – Gostomski B., Ciechanowicz D.

Juniorzy

Drużyna Pietrowic nie przyjechała na mecz.

LKS BUK RUDY 3:0 START Pietrowice Wielkie (wo)

Orliki i Młodziki

O ile dla orlików nie była to udana kolejka, tak dla młodzików była całkiem niezła. Nasza młodsza grupa przegrała spotkanie u siebie, aż 1:17. Z kolei starsi młodzicy zremisowali u siebie 3:3. Już jutro obie ekipy czekają znów spotkania wyjazdowe.

LKS BUK RUDY 3:3 LKS Studzienna
Bramki:
KLUGER Maciej
TRZASKALIK Aron
PARADOWSKI Franciszek
Skład: Serafin, Chronowski, Kluger, Wielki, Trzaskalik, Niechwiadowicz, Krysiak, Paradowski, Bieniewski
Grali też: Otremba, Rajchel, Glenc, Chromik, Kocuj, Szostak, Nowicki

LKS BUK RUDY 1:17 Rafako Racibórz
Bramka:
MORGAŁA Jakub
Skład: Skorupa, Fuchs, Stronczyński, Otremba, Krysiak, Mosler, Morgała
Grali też: Szwajcok, Świderski, Franik, Latasiewicz, Kujawski

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937