You are here
Home > JUNIORZY > Majowy Festyn Rodzinny “RAZEM DLA KEWINA”

Majowy Festyn Rodzinny “RAZEM DLA KEWINA”

Drodzy Państwo
Zarząd i zawodnicy klubu LKS Buk Rudy zwracają się z wielką prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na niezbędne rehabilitacje i leczenie naszego zawodnika.

Kewin występował w meczach naszych grup młodzieżowych już od najmłodszych lat. Jego zapałem i ambicją można by obdzielić całą drużynę piłkarską, a sumienność i wytrwałość to cechy, którymi zawsze nam imponował. Będąc bramkarzem w naszych zespołach młodzieżowych zawsze reprezentował godnie barwy klubu, ale przede wszystkim ratował kolegów z drużyny przed utratą gola.

Niestety w grudniu 2016 roku zachorował na złośliwy nowotwór kości piszczelowej i tym razem to my jako koledzy z drużyny i cały klub chcemy pomóc mu wygrać jego mecz życia.

Nasz zawodnik aktualnie jest po kilku poważnych zabiegach i walczy o to aby odzyskać zdrowie i przechodzi bardzo dużą ilość badań, a zaplanowane są już także kolejne zabiegi. Zdając sobie sprawę w jak trudnej sytuacji znalazła się jego rodzina i on sam, postanowiliśmy, że zorganizujemy festyn rodzinny podczas którego będzie możliwość pomocy naszemu zawodnikowi, a dochody z imprezy zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Kewina.

Naszym planem jest zaangażowanie w wydarzenie znanych i lubianych przez cały naród ludzi, a także właścicieli różnych organizacji i firm, ponieważ każdy z Państwa najlepiej wie, ile pracy i poświęcenia potrzeba, aby osiągnąć sukces i jak długotrwały to jest proces.

Kewin niestety będzie musiał przejść podobny i tak samo długotrwały cykl aby wrócić do pełni zdrowia, dlatego prosimy Państwa o pomoc!

Bądźcie w ten dzień Razem z nami i pomagajcie 🙂

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937