You are here
Home > NEWS > Mecz z wiceliderem na początek!

Mecz z wiceliderem na początek!Dużego psikusa sprawiła pogoda w tym roku wszystkim związanym z futbolem w całej Polsce. Problem niezdatnych boisk do gry dosięgnął nie tylko kluby na naszym poziomie rozgrywkowym, ale także na szczeblu centralnym. Na szczęście zapowiedzi wiosny, nie tylko tej kalendarzowej coraz częściej można usłyszeć w prognozie pogody czy w radiu.

Powstaje tylko pytanie czy w tak krótkim czasie boiska z naturalną nawierzchnią będą zdatne do gry. W nasz przypadku będziemy czekać na wieści od drużyny ze Studziennej, ktora po rundzie wiosennej zajmuję pozycję wicelidera raciborskiej klasy “A”. Będzie to pierwszy i bardzo ważny mecz dla drużyny Beniamina Miery, który pokaże jakie aspiracje w tym sezonie ma rudzki zespół i jakie oczekiwania możemy wiązać z naszymi seniorami. Nie pozostaję nam nic innego jak oczekiwać na pozytywne informacje i życzyć panstwu i sobie aby piłkarska karuzela mogła ruszyć już w najbliższą sobotę.

LKS Studzienna vs LKS Buk Rudy
Sobota, 24. 03.2018, godz. 15.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937