You are here
Home > JUNIORZY > Mocna lekcja od Czerwionki!

Mocna lekcja od Czerwionki!

W niedzielę Nasi juniorzy wraz z trampkarzami udali się na kolejny już sparing w tym sezonie, rywalem młodzieży był silny zespół MKS-u Czerwionki. Zanim weszliśmy w mecz przegrywaliśmy już 0:2. Dopiero ten wynik podział jak kubeł zimnej wody, i po pięknym wysunięciu Larysz znalazł drogę do bramki i zdobył jedyną dla Nas bramkę. Później gra toczyła się zmiennie, a lepsze sytuacje mieli rywale, którzy zamieniali je na bramki. Niestety koszmar zaczął się od 25 minuty, gdy na boisko upadł Hamiga. Nasz stoper, po powrocie po kontuzji barku, doznał znów tego samego urazu. Na boisku w Czerwionce musiało interweniować pogotowie, które zabrało Dawida do szpitala, a razem z Nim pojechał trener Wilczek. Od tej minuty, musieliśmy grać bez trenera. Swoje akcje mieliśmy, ale bezskuteczne próby strzałów nie przekładały się na bramki. Druga połowa, to już gra jednego zespołu, gdzie nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia. I rywale niestety rozgromili Naszą młodzież wynikiem 13:1.

Kadra z meczu: Paweł Kubik, Adam Szendzielorz, Adam Duda, Artur Pendzich, Dawid Hamiga, Jakub Jureczko, Daniel Gruszka, Dominik Szczepanek, Krzysztof Larysz, Filip Piontek, Adrian Wieczorek, Patryk Hoinza, Nicola Roter, Kacper Grabowicz, Daniel Długosz