You are here
Home > NEWS > Mroźny remis!

Mroźny remis!

Trzeci już sparing rozegrali rudzcy seniorzy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Mroźna aura, która dotarła do naszych granic na szczęście nie przeszkodziła w tym aby mecz się mógł odbyć pomimo wstępnych problemów. Nasz przeciwnik czyli zespół TKKF Jedność Grabownia praktycznie na ostatni moment potwierdził swoje przybycie i trener Miera po raz kolejny mógł sprawdzić formę swoich zawodników. Pierwsza połowa pokazała, że mimo nasz przeciwnik występuję klasę niżej to łatwo skóry nie sprzeda. Kilka sytuacji, które stworzyli sobie rudzcy seniorzy nie zostały zamienione na bramkę, a z przeciwnej strony dobrze spisywała się rudzka obrona wraz z bramkarzem. Tak więc pierwsza odsłona meczu nie przyniosła bramek. Po kilkuminutowej przerwie i zmianie stron gra nieco się ożywiła, mogliśmy zobaczyć więcej składnych akcji, a przede wszystkim bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Niestety co się nie zmieniło to nasza skuteczność, która trzeba powiedzieć zawodzi od oczątku przygotowań. Panowie z Grabowni bronili się jak mogli wybijając nawet piłkę z linii bramkowej, a ta jak zaczarowana nie chciała znaleźć drogi do ich bramki. Trzeba przyznać, że z drugiej strony nasz bramkarz także miał co robić, wypożyczeni na ten mecz Swoboda i Oczko z powodu braku kompletu zawodników w drużynie naszego przeciwnika razem z nominalnym napastnikiem gości stwarzali sobie bardzo dużo klarownych sytuacji, lecz dobrze dysponowany w tym dniu był nasz bramkarz. Można stwierdzić, że drużyny bardziej skupiły się na ofensywie, a dużo mniej na defensywie i mecz wyglądał na zasadzie wymiany ciosów. Ostatecznie wymiana ta zakończyła się wynikiem 2:2 i chyba należy stwierdzić, że to sprawiedliwy podział.

Kolejne spotkanie sparingowe przechodzi do historii, a przed naszymi zawodnikami tydzień treningów i kolejny test-mecz. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna Sokoła Łany Wielkie, a dokładny termin spotkania zostanie ustalony w ciągu tygodnia. Mamy nadzieję, że zimowa aura odpuści zawodnikom, a spotkanie będzie można rozegrać na zielonej murawie, ponieważ będzie to już przedostatni test przed zbliżającymi się rozgrywkami. Powoli wkraczamy w decydującą fazę przygotowań, nie zostało już wiele czasu na dopracowanie szczegółów tak więc Panowie bierzemy się ostro do pracy, a my będziemy się Wam bacznie przyglądać!

LKS Buk Rudy 2 vs 2 TKKF “Jedność” Grabownia

Bramki:
Tworuszka Adam
Miera Oliwier

Skład Buku:
Morgała Ryszard – Żyła Michał (Uwara Szymon 45″), Hamiga Patryk, Moric Łukasz, Jendryka Mario – Procek Mateusz, Duda Daniel (Kacper Piontek 45′), Kufieta Tomasz (Beniamin Miera 60′), Tworuszka Adam (Artur Pendzich 75′), Hoinza Patryk (Oliwier Miera 60′) , Bębenek Artur (Duda Daniel 60′ – zmiana powrotna)

Dodatkowo w meczu w zespole TKKF “Jedność” Grabownia zagrali: Swoboda Paweł 90′, Oczko Patryk 90′

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937