You are here
Home > NEWS > Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy

Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy

W dzisiejsze południe zawodnicy Buku rozgrywali swoje spotkanie w Lyskach. Rywal w ligowej tabeli nie był specjalnie wysoko. Mimo tego zawodnicy z Lysek po 30 minutach gry prowadzili 2:0. Sygnał do odrabiania strat dał w 45 minucie środkowy obrońca Buku – Patryk Hamiga, który świetnie odnalazł się w pod bramkowym zamieszaniu i umieścił piłkę w siatce. Na przerwę zawodnicy schodzili więc z wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Druga połowa rozpoczęła się od szybkich ataków zawodników Buku, zaś zawodnicy Lysek zmuszeni byli ograniczyć się do kontr. W 60 minucie bo świetnym dośrodkowaniu akcje zamykał Patryk Oczko i mocnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu. Dalej gra toczyła się chaotycznie, mnóstwo nie dokładnych podań, i strat. W 85 minucie po akcji prawą stroną i znakomitym podaniu Procka, Tomasz Bok sprytnym strzałem po ziemi wyprowadził Buk na prowadzenie, którego już zawodnicy trenera Rudzkiego nie oddali.

LKS Lyski 2:3 LKS Buk Rudy
Bramki:
⚽ Patryk Hamiga
⚽ Patryk Oczko
⚽ Tomasz Bok

Skład Buku:
Morgała – Harnasz (55′ Swoboda), Bębenek A. (K)(87′ Piontek K.), Hamiga P. (46′ Hoinza), Okulicki – Procek, Wanglorz, Bok T., Oczko P. (70′ Radler) – Jendryka, Tworuszka A.
Ławka: Oczko Sz., Uwara, Duda D.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937