You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Pechowa porażka Orlików.

Pechowa porażka Orlików.

Wczoraj podopieczni trenera Bębenka rozegrali swoje premierowe spotkanie w roku 2019. Pomimo dużych nadziei i wymagań wobec naszych podopiecznych związanych z bardzo pozytywnym zakończeniem poprzedniej rundy nasi zawodnicy w szeregach Orlików po raz pierwszy musieli uznać wyższość rywala w meczu ligowym. Było to zapewne dla nich bardzo trudne doświadczenie, tym bardziej, że styl jaki zaprezentowali dzisiaj na boisku, zaangażowanie i wola walki wskazywała na to, że to się nie mogło wydarzyć, a jednak.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i determinację, której na pewno nie brakowało dzisiaj na boisku w Czernicy i gratulujemy rówieśnikom zza miedzy zwycięstwa.

Jak to mówią “pierwsze koty za płoty”, jesteśmy pewni, że z meczu na mecz będzie tylko lepiej, a jeszcze nie raz rudzkie Orliki pokażą klasę i swój mecz zwyciężą 😉

Zameczek Czernica 3:2 LKS Buk Rudy

Kadra: Serafin, Wójcik B, Nowicki, Paradowski, Wielki, Krysiak, Jasionek, Dyrszka, Wójcik I, Glenc, Trzaskalik, Bieniewski, Dzedzej, Niechwiadowicz.

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937