You are here
Home > NEWS > Pechowa porażka seniorów.

Pechowa porażka seniorów.

Wczoraj pierwsza drużyna z Rud rozgrywała swoje spotkanie w Chałupkach. Obie drużyny ostro ruszyły do ataków, a z boiska można było dostrzec przewagę zawodników z Rud dużo akcji, strzałów nie dawało jednak bramki. W 25 minucie Bok przyjął piłkę na 16 metrze i uderzył w samo okienko bramki, nie minęło wiele czasu, a wspomniany strzelec bramki mógł dołożyć kolejne trafienie, jednak jego strzał minimalnie minął bramkę. Do przerwy wynik 1:0, i wiele kontrowersji wokół decyzji sędziego.

Druga połowę zawodnicy z Rud rozpoczęli znów bardzo dobrze, kolejne akcje jednak gola nie przyniosły, w 75 minucie na boisku miała miejsce dosyć kontrowersyjna sytuacja, zawodnik Chałupek po dośrodkowaniu Procka ewidentnie zagrał piłkę ręką, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia i gra dalej się toczyła. W 80 minucie do głosu doszli zawodnicy gospodarzy którzy po swojej akcji pokonali Morgałę, a parę minut później objęli prowadzenie po rzucie karnym. Tak też zakończył się ten mecz 2:1 dla Chałupek.

LKS Chałupki 2:1 LKS Buk Rudy