You are here
Home > JUNIORZY > Pewne zwycięstwo juniorów!

Pewne zwycięstwo juniorów!

Podobnie jak trampkarze juniorzy swój mecz rozgrywali dziś rano. Podopieczni trenera Żyły doskonale zamazali plamę po ostatniej porażce pewnie wygrywając z drużyną Pawłowa. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w srodku boiska, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Rudzki zespół mimo wszystko swoją jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał. Z rzutu wolnego dośrodkował Jaworski, a bramkę zdobył Kasper Piontek. Do przerwy juniorzy schodzili z wynikiem 1:0. Druga połowa obfitowała w więcej akcji i bramek. Jednak za nim to strzelanie rozpoczął Rudzki zespół to wpierw musiał się bronić. Kilka sytuacji z akcji i wolny z okolic 25 metra dla drużyny Pawłowa na szczęście nie przyniosły efektu w postaci bramki dla gospodarzy, a duża w tym zasługa świetnie spisującego się w bramce Kuby Preinigera. Po tych wydarzeniach Rudzka młodzież ruszyła do ataku. Najpierw akcję skrzydłem rozpoczął Jaworski wyminął bramkarza i technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce. Chwilę później rzut wolny z okolic 35 metra na bramkę zamienił Artur Pendzich, który nie dał szans bramkarzowi strzałem w samo okienko bramki – 3:0. Na kolejną dobrą akcję nie było trzeba długo czekać, wypuszczenie w uliczkę Wieczorka, który zostal sfaulowany w polu karnym, a do “jedenastki” podszedł Adam Duda i pewnym strzałem po ziemi podwyższył na 4:0. Ostatnią bramkę dla podopiecznych Żyły zdobył Patryk Hoinza ustanawiając wynik na 5:0 dla Buku!

LKS Pawłów 0:5 LKS Buk Rudy