You are here
Home > TRAMPKARZE > Porażka trampkarzy!

Porażka trampkarzy!

Przed rozpoczęciem meczu pierwszej drużyny, swoje spotkanie rozgrywali trampkarze. Kadra Kalemby wzmocniona bramkarzem z juniorów Kubikiem, w pierwszej połowy nie może zaliczyć do udanych. Wiele akcji Lysek, i dobra dyspozycja na linii Kubika, jednak mimo dobrej dyspozycji Pawła dwie bramki wpadły. Pod koniec połowy Kubik wybieg z bramki i nie czysto potraktował rywala za co sędzia tych zawodów wskazał na wapno. Rzut karny, po raz pierwszy lepszy okazał się Kubik, jednak nasz obrońca zbyt wcześnie wbiegł w pole karne i sędzia zarządził o powtórce rzutu karnego. Przy drugiej próbie niestety lepszy okazał się napastnik rywali i najmłodsi piłkarze naszego klubu przegrywali już 0:3. Mimo kilku dobrych akcji braci Raczyńskich, czy też kapitan Salamendry, wyniku nie udało się zmienić. Na drugą połowę wyszli bardziej zmobilizowani, obrona grała dobrze, a nawet gdy zdarzały się błędy w bramce zawsze był Kubik. Rudzka młodzież w drugiej połowie przejęła inicjatywę jednak w starciu z żelazną defensywą gości była zwyczajnie słabsza. Cieszy ambicja z jaką grali trampkarze! Wielkie brawa za oddane serducho i zaangażowanie na boisku.

LKS Buk Rudy 0:3 UKS Gracz Lyski

Skład Buku: Kubik Paweł – Tomala Jakub, Długosz Daniel, Raczyński Kamil, Niemiec Oliwer – Gryczka Oskar, Wojtala Julia, Raczyński Radosław, Zieleń Mateusz – Salamendra Julia (kpt.), Grabowicz Kacper
Ponadto grali: Szendzielorz Adam, Brzenczek Jakub