You are here
Home > TRAMPKARZE > Porażka Trampkarzy!

Porażka Trampkarzy!

W sobotni poranek drużynie trampkarzy przyszło mierzyć się na naszym boisku z drużyną Naprzodu Borucin. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej i braku kilku podstawowych graczy, których wykluczyła choroba, nastroje w naszej ekipie były bojowe. Nasi młodzi adepci chcieli pokazać, że pomimo złego rozpoczęcia sezonu od wysokiej porażki w Krzanowicach stać ich na wiele więcej.

Mecz rozpoczął się spokojnie, lecz obydwie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. I tak po około 20 minutach gry rzut rożny dla gości, błąd przy wybiciu jednego z naszych obrońców i przeciwnik z najbliższej odległości się nie myli. Pierwsza połowa kończy się jednobramkowym prowadzeniem gości.

Po przerwie obraz gry uległ jednak zmianie gdyż to nasi zawodnicy zaczynają od wyprowadzenia kilku szybkich ataków. W jednym z nich po podaniu z głębi pola Gryczka wykorzystuje swoją szybkość, wyprzedza obrońcę a później na raty mija bramkarza, dośrodkowuje do niepilnowanego Raczyńskiego, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.

Niestety radość nie trwała długo gdyż błąd w rozegraniu sprawił, że przeciwnik wyprowadził kontrę zakończoną zdobyciem bramki dającej prowadzenie.

Nasza młodzież nie poddała się jednak i próbowała odrobić stratę. Jednak pod koniec spotkania napastnik gospodarzy wykorzystując długie podania i swoją przewagę fizyczną radzi sobie z dwoma naszymi obrońcami i trzeci gol wpada na konto Borucina. Przeciwnik stworzył sobie jeszcze kilka okazji, ale bardzo dobrze tego dnia dysponowany na linii był Szendzielorz. Mimo kilku okazji również z naszej strony wynik nie uległ zmianie.

Cieszy ambicja i wola walki naszych młodych adeptów. Trzeba jednak zauważyć, że posiadamy stosunkowy młody zespół i widoczna na boisku jest przewaga fizyczna rywali. mamy nadzieję, że ciężka praca zaowocuje jednak w dalszej części sezonu.

LKS Buk Rudy- KS Naprzód Borucin 1:3 (0:1)

A.Szendzielorz-J.Jureczko, M.Kieś, D.Długosz- K.Grabowicz, N.Moric, K.Raczyński,J.Tomala, O.Gryczka-J.Brzenczek, M.Mączyński

rez. K.Chromik

Udostępnij:
Top