You are here
Home > NEWS > Porażka w Kornowacu !

Porażka w Kornowacu !

Skupieni i pragnący zwycięstwa zawodnicy trenera Miery wyruszyli na walkę o pierwsze 3 punkt w bieżącym sezonie jednak nie poszło jak miało pójść, miało być przełamanie, ale polegli. Nasi seniorzy nadal nie potrafią przełamać swojej niemocy strzeleckiej i po porażce z Studzienną przegrywają na boisku w Kornowacu aż 0:4. Miejmy nadzieję, że ta porażka wiele nas nauczy i w kolejnym meczu z Nową Wsią zapolujemy na 3 punkt

Pierwsza połowa w wykonaniu Rud wyglądała bardzo chaotycznie niedokładne podania, coraz więcej popełnianych błędów poskutkowały stratą 3 bramek w ciągu 5 minut. Gospodarze grali pewnie i agresywnie szybkie doskoki do zawodników Rud rozbijały akcje gości co poskutkowało bardzo niewielką ilością oddanych strzałów na bramkę rywala.

W drugiej połowie goście nadal atakowali i chcieli strzelić jak najwięcej bramek lecz zespół z Rud “ogarnął się” i próbował coś zdziałać lecz sytuacji bramkowych dla zepołu gości nie przybywało a jak coś się przytrafiło to nieskuteczność naszych zawodników nie pozwalała nam zdobyć bramki. Goście w 52 minucie dołożyli 4 bramkę i teoretycznie zakończyli mecz. Rudzianie próbowali swoich sił lecz nieskutecznie, później pojawiały się pojedyncze akcje obu zespołów, ale już nikt nie zdołał wbić piłki do siatki.

Miejmy nadzieję, że zespół Miery pozbiera się po porażce i zwycięży u siebie z kolejnym rywalem, którym jest Nowa Wieś !

KS Kornowac 4 vs 0 LKS Buk Rudy

Skład: Szymon Oczko – Michał Żyła (85. Szymon Uwara), Łukasz Moric, Patryk Oczko (Paweł Swoboda), Mikołaj Okulicki – Artur Bębenek (68. Oliwer Miera), Mario Jendryka, Tomasz Kufieta, , Mateusz Procek, Adam Tworuszka (85. Patryk Radler) – Beniamin Miera (45. Kasper Piontek)

Rezerwowi:  Daniel Duda, Szymon Kalemba

 

 

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937