Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545148050.8045570850372314453125', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Porażka w Pszowie. – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > TRAMPKARZE > Porażka w Pszowie.

Porażka w Pszowie.

W dzisiejsze popołudnie odbył sie mecz naszych najmłodszych zawodników.

Ekipa w tym meczu kierowana przez Michała Wilczka wyszła na boisko zmobilizowana i dobrze przygotowana. Wzmocniona trzema zawodnikami juniorów Porąbką Jureczkiem i Kubikiem. Drużyna z Rud chciała powalczyć o pierwsze punkty w tym sezonie.
Początek meczu to groźne i częste akcje gospodarzy.
Po fali strzałów tramkarzy z Górnika nadeszła jedna zabójcza kontra, po której Dominik Porąbka uderzył z 25 metrów i pewnym lobem pokonał bramkarza gospodarzy. Parę minut później drużyna z Pszowa wykonała groźny stały fragment i z główki bramkę zdobył napastnik Górnika.
Na następną bramkę gospodarzy z Pszowa nie musieliśmy długo czekać po kontrowersyjnej decyzji, sędzia wskazał przed polem karnym na rzut wolny, piłka lecąca w światło bramki minęła naszego bramkarza i obrońców i zawodnik Pszowa zdobył gola.
Koniec pierwszej połowy lekko deszczowej i chłodnej zakończył sie wynikiem 2:1 do Pszowa.
Na drugą połowę ekipa Wilczka wyszła jeszcze bardziej zdeterminowana niż na pierwszą i już na początku drugiej części meczu po dobrej wymianie podań Kubik wbiegł w pole karne i lekką podcinką pokonał bramkarza 2:2. Końcowe 15 minut to gra ostrzejsza. Zawodnicy Pszowa jak i Rud dostawali kary minutowe od sędziego bo gra się zaostrzała. Końcowe minuty to lekkie załamanie drużyny Rud odpuszczenie w środkowej strefie boiska i bramka na 3:2 dla Górnika Pszów. Cieszy fakt że trampkarze od pierwszej do ostatniej minuty walczyli o 3 punkty i tanio skóry nie sprzedali. Gratulujemy walki do końca i życzymy pozytywnych rezultatów w końcowej części sezonu.

Bramki dla Rud:

Porąbka Dominik 1:0

Paweł Kubik 2:2

Serdecznie juz zapraszamy na kolejne spotkanie z Borucinem.

Udostępnij:
Top