Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545145589.0178220272064208984375', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Porażka w sparingu. – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > NEWS > Porażka w sparingu.

Porażka w sparingu.

Sobotni sparing pokazał, że w najbliższym czasie szykują się wielkie zmiany w składzie rudzkiej drużyny. Brak co najmniej 7 podstawowych zawodników, którzy wystąpili w ostatnim meczu ligi okręgowej to wielka zmiana, którą niestety przynajmniej w kilku przypadkach będziemy oglądać już raczej na stałe. Morgała, Moric, Procek, Wanglorz, Hamiga, Kazaniecki, Żyła, Kufieta, Duda, Piontek, Krzyżanowski, Kalemba – to lista zawodników z usług, których w sobotnie popołudnie nie mógł skorzystać trener Miera, a szanse na grę otrzymali młodzi zawodnicy. Cieszy fakt, że młodzież zastąpiła podstawowych zawodników i robiła wszystko co w swojej mocy, żeby zaprezentować się jak najlepiej i pomóc starszym kolegom. Wynik spotkania jak na razie pokazuje, że trzeba jeszcze trochę czasu, aż zawodnicy się zgrają i wejdą na odpowiedni poziom. Kolejna szansa na poprawę gry i humorów w naszej drużynie już w najbliższą środę, gdzie przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna KS 94 Rachowice.

LKS Tęcza Wielowieś 6 vs 2 LKS Buk Rudy

Bramki zdobył:
Tworuszka Adam x2

Skład: Oczko Szymon – Tworuszka Adam, Bębenek Artur, Okulicki Mikołaj, Radler Patryk – Oczko Patryk, Miera Beniamin, Uwara Szymon, Miera Oliwier – Jendryka Mario, Hoinza Patryk
Rezerwa: Pendzich Artur, Hamiga Dawid

Udostępnij:
Top