You are here
Home > NEWS > Powrót dwóch Panów Bok!

Powrót dwóch Panów Bok!

Wczorajszy dzień był dla nas bardzo pozytywny z kilku względów! Nasi seniorzy rozegrali kolejne spotkanie kontrolne, które mimo, że zakończyło się podziałem punktów, pokazało, że rudzka ekipa pod względem fizycznym jest dobrze przygotowana do rundy wiosennej. Przeciwnik z Łan postawił poprzeczkę bardzo wysoko i do 30 minuty prowadził już 0:2. Nasi zawodnicy pokazali jednak, że są lepiej przygotowani fizycznie i walczą do końca. Tych cech brakowało drużynie Sokoła, która dobrze rozpoczęła te spotkanie, lecz z minuty na minutę opadała z sił. Druga połowa to dość duża przewaga naszych zawodników, którzy najpierw zdołali doprowadzić do remisu, a przy odrobinie szczęścia mogli je zwyciężyć.

Na boisku po ponad półtora rocznej przerwie pojawił się Tomasz Bok. Pamiętając jego występy przed poważną kontuzją, jest to dla nas bardzo dobra wiadomość i duże wzmocnienie. Pomimo, że Tomek dopiero odzyskuje formę i powoli wprowadza się do gry, to patrząc w przyszłość, ten fakt może bardzo cieszyć.

Wczoraj także otrzymaliśmy informację, że po ponad 2 latach przerwy do pracy w rudzkim klubie wraca Pan Jan Bok! Człowiek, który przez około 15 lat pełnił różne funkcję na rudzkim obiekcie, ponownie będzie dbał o ład, skład i porządek na rudzkim stadionie. W tym miejscu chcemy bardzo podziękować jego poprzednikowi Panu Henrykowi Kalinowskiemu, który przez ostatni rok pełnił te obowiązki. Dziękujemy bardzo za poświęcony czas i zaangażowanie, które niewątpliwie cechowały Pana Henryka podczas jego rocznej pracy w naszym klubie.

Cieszymy się bardzo z powrotu Panów Bok do rudzkiej ekipy i życzymy dużo zdrowia i jak najwięcej dobrych chwil związanych z rudzkim LKS-em. Dziękujemy bardzo za decyzje, które podjęliście i jesteśmy pewni, że będą one trafne i wprowadzą do naszego klubu wiele dobrego.

Wracając do spotkania, poniżej prezentujemy skład rudzkiej drużyny oraz strzelców bramek.

LKS Sokół Łany Wielkie 2 vs 2 LKS Buk Rudy

Bramki:

Tworuszka Adam
Oczko Patryk

Skład Buku:
Morgała Ryszard – Żyła Michał (Uwara Szymon 60′), Moric Łukasz, Hamiga Patryk, Jendryka Mario (Okulicki Mikołaj 65′) – Oczko Patryk (Radler Patryk 70′), Duda Daniel (Bok Tomasz 45′), Kufieta Tomasz (Piontek Kacper 45′), Tworuszka Adam – Bębenek Artur (Miera Beniamin 60′), Wanglorz Mariusz

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937