You are here
Home > DRUŻYNA REZERW > Przegrana rezerw w debiucie.

Przegrana rezerw w debiucie.

Niestety nasza drużyna rezerw nie zaliczy historycznego debiutu do udanych.

Po 45 minutach gry wynik 4:0 dla gospodarzy nie zwiastował nic dobrego. Gra podopiecznych trenera Wilka do przerwy się “nie kleiła”, a proste błędy powodowały utraty kolejnych bramek. Mimo niekorzystnego wyniku do przerwy nasza drużyna się nie złamała, a wręcz przeciwnie na drugą połowę wyszła z nastawieniem i grą jaką widzieliśmy podczas sparingów przed sezonem. Trener dokonał kilku zmian w składzie i ustawieniu co spowodowało, że po drugich 45 minutach gry można z optymizmem patrzeć na kolejne mecze, które przed naszą ekipą. Premierową bramkę zdobył Artur Szendzielorz, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.