You are here
Home > NEWS > Przegrana seniorów!

Przegrana seniorów!

Wczoraj nasi seniorzy rozegrali II kolejkę raciborskiej klasy “A”. Tym razem musieliśmy jednak uznać wyższość przeciwnika, który rozprawił się z naszą drużyną stosunkiem 3:0. Drużyna z Krzanowic objęła prowadzenie w 15 minucie spotkania pewnie pokonując Szymona Oczko z rzutu karnego, który został podyktowany po serii błędów w rudzkiej obronie i faulu na wychodzącym na czystą pozycję przeciwniku. Mimo iż Rudzanie stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, to tak naprawdę rywale prowadzili grę przez większość czasu na boisku i tylko szczęście pozwalało wierzyć, że można będzie spod Czeskiej granicy przywieźć punkty. Na nasze nieszczęście drużyna z Krzanowic wykorzystała jedną z wielu okazji w tym meczu, które sobie stworzyła i w około 75 minucie spotkania podwyższyła wynik spotkania na 2:0, a chwilę później postawiła kropkę nad “i” ustalając wynik meczu na 0:3.

Dziękujemy naszym zawodnikom za trud i walkę, której w tym meczu na pewno nie brakowało! Mimo niekorzystnego wyniku, ewidentnego braku szczęścia w tym spotkaniu i kilku osłabień w składzie drużyna Jacka Rudzkiego walczyła o każdy metr boiska do samego końca spotkania i za to na pewno należy się szacunek! Wierzymy, że do gdy do tego dojdzie kilka innych aspektów, których niestety w tym meczu zabrakło to będzie naprawdę dobrze.

Tak więc Panowie szybko wyciągamy wnioski, ponieważ już w najbliższą niedzielę do Rud przyjedzie kolejny spadkowicz z klasy okręgowej czyli LKS Raszczyce!