You are here
Home > NEWS > Przegrana z wiceliderem!

Przegrana z wiceliderem!

W sobotę w meczu 17 kolejki piłkarskiej klasy “A” pomiędzy Rudami, a Studzienną obie ekipy rozpoczęły wiosenne zmagania.

Pierwszy atak wyprowadzili goście, którzy już na początku zdołali pokonać bramkarza rywali, za sprawa Mateusza Procka. Kolejn sytuację to znakomite akcje rudzkiego zespołu, nie zakończone golem. Niestety “nie wykorzystane sytuację się mszczą” i właśnie chwilę później się zemściły, najpierw napastnik gospodarzy wykorzystał nie porozumienie obrony, a chwilę później do własnej bramki piłkę skierował Nasz obrońca, i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej to znów goście odważniej zaatakowali, niestety ich akcje konczyly się albo obok bramki, albo w rękach bramkarza, swoją sytuację rudzanie wykorzystali krótko przed doliczonym czasem gry, Jendryka idealnym podaniem obsłużył Wanglorza który wbiegł z piłką do bramki.

Niestety drużyna Buku będąc stroną dominującą w drugiej połowie, nadziała się na liczne kontrataki, a owe kontrataki rywale wykorzystali już w doliczonym czasie gry, zdobywając dwie szybkie bramki!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937