You are here
Home > NEWS > Remis z liderem!

Remis z liderem!

W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej raciborskiej Klasy “A” rozegrali rudzcy seniorzy. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół aktualnego lidera – LKS Tworków. W pierwszej połowie dużo lepsze sytuacje do zdobycia bramki mieli nasi zawodnicy. Dobre przejęcie piłki przez Patryka Oczko wykorzystał Wanglorz Mariusz i wysunął rudzki zespół na prowadzenie. Przy odrobinie szczęścia i wykorzystaniu rzutu karnego mogliśmy prowadzić do przerwy dwoma bramkami, lecz niestety w tej sytuacji bardzo dobrze zachował się bramkarz gości.

Druga połowa rozpoczęła się od masowych ataków gości. Zamiast jednak wyrównania, zawodnicy z Tworkowa zostali osłabieni przez swojego kolegę z drużyny, który za “nurkowanie” w polu karnym zobaczył drugą żółtą kartkę. Po tej sytuacji mecz toczył się pod dyktando rudzkiej drużyny, lecz sytuacji podbramkowe jakie sobie stworzyliśmy, nie zostały zamienione na bramki. W przeciwieństwie do nas, gościom dopisało szczęście – po uderzeniu z rzutu wolnego i rykoszecie, piłka trafiła do bramki Morgały. Rudzka drużyna nadal próbowała, a przyjezdni strzelali. Błąd w obronie, faul w polu karnym i goście grając w 10 wyszli na prowadzenie. Jednak na nasze szczęście rudzka drużyna walczyła do końca i w ostatniej akcji meczu rzut karny na bramkę zamienił Procek Mateusz.

LKS Buk Rudy 2:2 LKS Tworków
Mateusz Procek
Mariusz Wanglorz

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937