You are here
Home > JUNIORZY > Remisy juniorów i seniorów.

Remisy juniorów i seniorów.

Remis z Kobylą!
Mało brakowało by seniorzy rudzkiego Buku zanotowali pierwszy komplet punktów na wiosnę, ale także mało brakowało by po raz kolejny zeszli z boiska pokonani. Jedno jest pewne ten mecz mógł podobać się kibicom! Mnóstwo akcji, podbramkowych sytuacji, sześć goli, obroniony karny w końcówce meczu, dużo trudnych, nie zawsze trafnych decyzji sędziego. Naprawdę działo się dzisiaj na stadionie LKS Buk Rudy. Miejmy nadzieję, że to przełamanie podziała jeszcze bardziej motywująco na zawodników trenera Rudzkiego i z meczu na mecz, gra będzie wyglądać jeszcze lepiej 💪

LKS Buk Rudy 3 vs 3 LKS Płomień Kobyla

Skład:

Morgała, Hamiga, Jendryka, Wilczek, Moric, Procek, Kufieta (Uwara), Wanglorz, Bębenek (Hoinza), Tworuszka, Swoboda (Okulicki).

Rez. Oczko Sz., Radler, Duda, Harnasz

Bramki:
Bębenek Artur ⚽
Jendryka Mario ⚽
Kufieta Tomasz ⚽

Juniorzy remisują w Pawłowie!
Po ubiegłotygodniowej porażce nasi młodzieżowcy udali się do Pawłowa by tam zdobyć pierwsze punkty w rundzie wiosennej. W ramach zastępstwa wyjątkowo zespół poprowadził zawodnik seniorów Artur Bębenek. Nasza drużyna nie miała jednak łatwego zadania, ponieważ na wyjazd udała się bez kilku kluczowych zawodników, którzy dzisiaj rozgrywają turniej półfinałowy ministrantów dziekanatu Gliwice i do Pawłowa musieli się udać w 11. Na całe szczęście chłopaki, którzy wyszli na boisko pokazali charakter i z trudnego terenu przywieźli cenny punkt. Po meczu jednak pozostaje mały niedosyt, ponieważ do przerwy rudzcy juniorzy prowadzili 2:0. Jednak patrząc na to, że całą drugą połowę musieli radzić sobie w 10 z powodu koniecznej zmiany Pawła Swobody cieszy nas wynik i pierwszy punkt rudzkiej młodzieży 💪

Mamy nadzieję, że już w najbliższym derbowym spotkaniu z LKSem Lyski nasi zawodnicy będą mogli pokazać w 100% na co ich stać i na rudzkim stadionie zainkasują pierwszy komplet punktów!

LKS Pawłów 2 vs 2 LKS Buk Rudy

SKŁAD: RDUCH, PREDZICH, MACHULEC, PIONTEK F., POPIELARCZYK, PIONTEK K., OCZADŁY, ŚMIATEK, WIECZOREK, ADAMCZYK, SWOBODA