You are here
Home > PIERWSZA DRUŻYNA > Sparingowa porażka z Jankowicami!

Sparingowa porażka z Jankowicami!

W sobotę 5 sierpnia zespół trenera Miery rozegrał ostatni już sparing w letnim okresie przygotowawczym. Porażka 3:4, niestety wynik, może i nie zadowala, ale liczymy na udany start sezonu już za tydzień w meczu z Chałupkami!

Mecz rozpoczął się dla Nas świetnie dużo gry spokojna wymiana podań, i bramka Wanglorza. Napastnik rudzkiego zespołu pięknym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Drugą podopieczni trenera Miery rozpoczęli podobnie. Idealnie wrzuconą piłkę od Hoinzy, bez problemu z główki wykorzystał zawodnik testowany. I gdy wydawało się, że Rudzcy piłkarze mają wszystko pod kontrolą, drużyna trenera Wilka zaczęła grać odważnie, na początku kontrując, jednak chwila nie uwagi, i w ciągu 5 minut z wyniku 2:0 dla Buku, zrobiło się 2:4 dla drużyny z Jankowic. W naszej defensywie zaczęły się pojawiać błędy które ekipa gości wykorzystywała, jednak ostatnia bramka należała do gospodarzy, wychodzący na czystą pozycję Mariusz Wanglorz został sfaulowany w polu karny, i sędzia zadecydowała o rzucie karnym, do którego podszedł Łukasz Moric, i pewnie umieścił piłkę w bramce, ostatnie minuty to znów przewaga Rudzan, ale nie zamieniona już na bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:4 i zwycięstwem ekipy zza miedzy.

LKS Buk Rudy 3:4 LKS Jankowice

Bramki:
1x Wanglorz Mariusz
1x zawodnik testowany
1x Moric Łukasz

Skład: Kalemba Szymon – Uwara Szymon, Moric Łukasz, Okulicki Mikołaj, Pendzich Artur – Bębenek Artur, Kufieta Tomasz, Jendryka Mario – Miera Oliwer, Wanglorz Mariusz, Oczko Patryk

Rezerwa: Oczko Szymon, Piontek Kasper, Radler Patryk, Miera Beniamin, Hoinza Patryk, Żyła Michał, zawodnik testowany