You are here
Home > JUNIORZY MŁODSI > Sport od soboty do poniedziałku!

Sport od soboty do poniedziałku!

Tak jak pisaliśmy w ubiegłotygodniowym wpisie, wraz z końcem wakacji, czeka Nas coraz więcej meczy z udziałem drużyny rudzkiego Buku! Ten weekend zaczynamy już jutro.

 

Podopieczni trenera Szymona Oczko, wyjadą po pierwsze ligowe punkty do Zabełkowa. Mecz w Zabełkowie rozpoczną o godzinie 10.00. Cóż można więcej napisać przed pierwszą kolejką Trampkarzy? W zasadzie to nic, bo sezon się dopiero rozpoczyna, a my czekamy na dobre wiadomości z Zabełkowa!

LKS Zabełków vs. LKS Buk Rudy
Sobota, 01.09.2018, godz. 10.00

 

Pierwsza drużyna swoje spotkanie rozegra wyjątkowo w sobotę. Rywalem drużyny z Rud będzie zespół, który do tej pory zgromadził tylko jeden punkt na swym koncie – Chałupki. Dorobek Buku jest nie co wyższy, bo sześć oczek daje Nam ósmą lokatę. Mecz ten po ubiegłotygodniowej porażce w Kobyli będzie na pewno trudny, ale liczymy na dobry wynik, tym bardziej, że u siebie jesteśmy w tym sezonie nie pokonani, a nawet nie straciliśmy bramki!

LKS Buk Rudy vs. LKS Chałupki
Sobota, 01.09.2018, godz. 16.00

 

W niedzielę swój mecz rozegrają jedynie juniorzy, patrząc na obecny układ w tabeli jest to swego rodzaju HIT kolejki! Rudzka młodzież, która ograła Olzę i zajmuję 2. miejsce, podejmie lidera – Turzę Śląską, mecz ten zostanie rozegrany na boisku w Turzy. Liczymy na komplet punktów rudzkiej młodzieżówki!

Unia Turza Śląska vs. LKS Buk Rudy
Niedziela, 02.09.2018, godz. 11.00

 

Tak jak w tytule, sportowy weekend zakończymy w poniedziałek meczem naszych Orlików, którzy pojadą do Raszczyc zmierzyć się z tamtejszym LKS-em. Będzie to ich pierwsza kolejka, a podopieczni trenera Bębenka na pewno wybiegną na ten mecz odpowiednio zmotywowani i z wolą walki o trzy punkty! Trzymamy kciuki za naszych najmłodszych!

LKS Raszczyce vs. LKS Buk Rudy
Poniedziałek, 03.09.2018, godz. 17.00

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937