You are here
Home > JUNIORZY > Sportowy weekend!

Sportowy weekend!

Trampkarze Starsi – C1
Sobota 13.10 godz. 11:00
LKS Ocice vs LKS Buk Rudy

W sobotnie przedpołudnie rudzcy trampkarze rozpoczną zmagania rudzkich drużyn podczas tego weekendu. O godz. 11.00 wybiorą się do Ocic, dzielnicy Raciborza gdzie wybiegną na boisko i przyjdzie im się mierzyć z miejscową młodzieżą. Drużyna miejscowych dotychczas nie zdobyła jeszcze żadnego punkt co w roli faworyta stawia rudzkich trampkarzy, którzy ostatnio urządzili sobie polowanie na liderów i dwukrotnie udało im się zremisować swoje mecze z faworyzowanymi przeciwnikami. Mamy nadzieję, że w sobotnie przedpołudnie podopieczni Szymona Oczko podejdą do meczu i przeciwnika z odpowiednim szacunkiem i w odpowiednim stylu zdobędą swoje kolejne 3 punkty w ligowej tabeli.

Żaki – rocznik 2010
Sobota 13.10 godz. 11:30
Turniej LKS Górki Śląskie, KS Górnik Radlin, LKS Buk Rudy

W sobotę do południa na boisko wybiegną także nasi najmłodsi podopieczni. Zespół złożony z zawodników rocznika 2010  uda się do Górek Śląskich gdzie rozegra mini turniej towarzyski z zespołami gospodarzy oraz KS Górnik Radlin. Jak na razie pogoda nam wszystkim dopisuje więc wszystko wskazuje na to, że naszych podopiecznych czekają wspaniałe zmagania i wiele radości podczas rozgrywek. Mamy jednak nadzieję, że prócz dobrej zabawy nasi najmłodsi zawodnicy podejdą do turnieju odpowiednio i dobrą zabawę połączą z jeszcze lepszą postawą sportową. Zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców do gorącego dopingu naszym podopiecznym!

Juniorzy Starsi – A1
Niedziela 14.10 godz. 11:00
LKS Buk Rudy vs Unia Turza Śląska

Po zwycięstwie nad Olzą podopiecznych Michała Żyły czeka teraz dużo trudniejsze zadanie, ponieważ do Rud zawita jedenastka z Turzy Śląskiej. Pamiętamy wspaniałą walkę do końca i minimalną przegraną z spadkowiczem z ligi wojewódzkiej juniorów w pierwszym spotkaniu tych drużyn i mamy nadzieję, że w taki sam sposób, lecz tym razem zwycięsko zakończy się spotkanie naszej młodzieży! Serdecznie zapraszamy na rudzki stadion do kibicowania rudzkim juniorom!

Seniorzy – Klasa “A” Racibórz
Niedziela 14.10 godz. 15:00
LKS Buk Rudy vs LKS Pawłów

Ponownie obronić rudzką twierdzę i walczyć o top 3, tak można by krótko skomentować spotkanie, które czeka naszych seniorów. Aby jednak trochę szerzej przybliżyć Państwu zbliżające się spotkanie pragniemy przypomnieć, że nasz najbliższy przeciwnik zajmuje aktualnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt. Rudzki zespół zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów i to niewątpliwie podopieczni Jacka Rudzkiego są stawiani w roli faworyta tego spotkania. My mamy jednak nadzieję, że zbyt nadmierna pewność siebie nie zgubi naszych seniorów i z pełnym skupieniem i zaangażowaniem rudzka maszyna odeśle kolejny zespół z niezdobytej dotąd “twierdzy”. Emocje gwarantowane, zapraszamy do gorącego dopingu!

Orliki – E1
Poniedziałek godz. 15.10
TS Górnik Pszów vs LKS Buk Rudy

Podopieczni trenera Bębenka udadzą się do Pszowa by tam zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Pamiętamy, że w pierwszym meczu rudzkie Orliki zdemolowały przeciwnika wygrywając 18:0. Czy tym razem będzie podobnie? Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i kibiców aby sprawdzić jak poradzi sobie rudzka drużyna.

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937