You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Sportowy weekend!

Sportowy weekend!

Trampkarze – C1

Zespół Szymona Oczko po porażce z drużyną Studziennej na własnym boisku tym razem rozegra spotkanie wyjazdowe. Nasi trampkarze wybiorą się do Zawady z Wodzisławia gdzie będą starali się zdobyć komplet punktów i zbliżyć się do rywala w ligowej tabeli. Będzie to także ostatnie spotkanie naszych trampkarzy w tym roku tak więc mamy nadzieję, że chłopaki postawią się wyżej notowanemu rywalowi i z dobrymi nastrojami będą mogli trenować podczas zimowej przerwy.

Sobota godz. 10:00
LKS 46 Naprzód Zawada vs LKS Buk Rudy

Juniorzy – A1
Ostatni mecz z drużyną Lysek nasi juniorzy będą chcieli zapomnieć jak najwcześniej. Już w sobotnie przedpołudnie będą mieli do tego bardzo dobrą okazję aby zmazać plamę na honorze i udowodnić sobie i kibicom, że rudzka poprzednia wpadka była przypadkiem przy pracy. Zespół Michała Żyły uda się do Pawłowa, a różnica punktów w ligowej tabeli pomiędzy nami a sobotnimi rywalami wynosi zaledwie 1 pkt, tak więc zapowiada się bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie. Czekamy na dobre wieści i liczymy na komplet punktów rudzkich juniorów.

Sobota godz. 10:00
LKS Pawłów vs LKS Buk Rudy

Seniorzy – Klasa “A” Racibórz
W niedzielne południe na stadionie w Rudach naszych kibiców czeka mecz na szczycie klasy “A”, ponieważ tak trzeba określić spotkanie drużyn z 3 i 4 miejsca w tabeli. Do Rud zawita trzecia drużyna raciborskiej klasy “A” czyli LKS Studzienna. Nasz przeciwnik posiada tyle samo punktów co zespoły z Krzanowic i Tworkowa, a tylko stosunkiem bramkowym zespół z dzielnicy Raciborza ustępuje drużyną z gminy Krzyżanowice. Drużyna Jacka Rudzkiego podobnie jak juniorzy i trampkarze ma coś do udowodnienia sobie i rudzkim kibicom po bezbarwnym meczu i porażce w Nowej Wsi. My wierząc w teorię, że nie ma rzeczy niemożliwych i spoglądając na fakt iż dotąd rudzki Buk nie stracił jeszcze punktu na własnym stadionie będziemy z niecierpliwością i wiarą w nasz zespół czekać na to spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyjścia na stadion i głośnego dopingu, który w tym trudnym spotkaniu będzie bardzo potrzebny rudzkim zawodnikom!

Niedziela godz. 12:00
LKS Buk Rudy vs LKS Studzienna

Orliki – E1
Sportowe zmagania już tradycyjnie zakończy zespół prowadzony przez trenera Bębenka. W poniedziałkowe popołudnie rudzkim Orlikom przyjdzie walczyć o kolejny komplet punktów i utrzymanie statusu niepokonanej nadal drużyny. To jednak nie wszystko, ponieważ przeciwnikiem rudzkiej drużyny będzie zespół LKS Płomienia Kobyla, który w ligowej tabeli depcze po piętach naszym zawodnikom. Nasz najbliższy rywal tylko raz zaznał porażki właśnie w meczu z naszym zespołem, a resztę meczy zwyciężył i zapewne do Rud przyjedzie z chęcią rewanżu i  pokazania się z jak najlepszej strony. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców naszych najmłodszych przedstawicieli klubu w ligowych rozgrywkach.

Poniedziałek godz. 16:30
LKS Buk Rudy vs LKS Płomień Kobyla

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937