You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Sportowy weekend młodzieży!

Sportowy weekend młodzieży!

Weekend młodzieży!

Jak wcześniej pisaliśmy seniorzy swój mecz rozegrają z Kuźnia w sobotę. Zaś rudzka młodzież swoje mecze rozegra w sobotę, niedzielę i poniedziałek! Emocji nie zabraknie, a Rudy pochłonięte będą sportem aż do poniedziałku!

Trampkarze – C1
Trampkarzy w sobotę czeka ciężka potyczka, do Rud przyjedzie lider tabeli z Pszowa. Drużyna Górnika do tej pory z boiska schodziła zabierając w każdym spotkaniu trzy punkty i strzelając grad bramek, po 4 kolejkach na swoim koncie strzeleckim zgromadzili 39 trafień! Liczymy, że podopieczni trenera Oczko pokażą charakter i tanio skóry nie sprzedadzą!

LKS Buk Rudy vs. Górnik Pszów
Sobota, 06.10.2018, godz. 10.00

Juniorzy – A1
Zawodnicy Juniorów w niedzielę wyjadą do Olzy rozpocząć już rundę rewanżową. Podopieczni trenera Żyły plasują się aktualnie na 4 pozycji. Rywal młodych zawodników to zespół Olzy – czerwonej latarni ligi. Rudzka młodzież, która w tym starciu bez wątpienia jest faworytem, nie będzie miała łatwego spotkania, ale wierzymy, że wrócą z 3 punktami!
Wynik z pierwszego meczu: 4:1 dla Buku

Olszynka Olza vs. LKS Buk Rudy
Niedziela, 07.10.2018, godz. 11.00

Orliki – E1
Rewanże rozpoczną także nasi najmłodsi adepci futbolu. Zespół prowadzony przez trenera Bębenka zmierzy się z zespołem LKS-u z Raszczyc. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek, o godzinie 16.30
Wynik pierwszego meczu: 17:2 dla Buku

LKS Buk Rudy vs. LKS Raszczyce
Poniedziałek, 08.10.2018, godz. 16.30

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937