You are here
Home > JUNIORZY > Trzecie miejsce młodzieży

Trzecie miejsce młodzieży

W sobotę na turnieju halowym rozgrywanym w Kuźni rudzka młodzież zajęła dobre trzecie miejsce. Podopieczni trenera Wilczka zmagania w grupie zakończyli na drugim miejscu. Pierwszy mecz, w którym podejmowali młodzież z Tworkowa rozpoczął się fatalnie – po pierwszych 10 minutach przegrywaliśmy 0:2, jednak nie złamaliśmy się i walczyliśmy dalej co poskutkowało bramką kontaktową Morcinka, po chwili rudzki zespół za sprawą Larysz wyrównał spotkanie, a na minutę przed końcowym gwizdkiem, piłkę przejął Hoinza, szybki zwodem zgubił ostatniego obrońcę, i sfinalizował akcję sprytną podcinką. Drugi mecz z Pietrowicami młodzież zaczęła fatalnie i fatalnie skończyła wynikiem 1:3, bramkę na honorową ustrzelił Michał Masarczyk. Po porażce przyszedł mecz o wszystko z drużyną Rymera Rybnik, po kilku minutach gry swoją bramkę sprytnym strzałem zdobył Jaworski, niestety drużyna Rymera zdołała odrobić straty, ale w ostatnich minutach tego spotkania Artur Pendzich nie pozostawił bramkarzowi szans pewnie umieszczając piłkę w siatce i ustalając wynik na 2:1.

W półfinale trafiliśmy na drużynę Unii Racibórz z którą przespaliśmy początek i straciliśmy dwie bramki, które zadecydowały o wyniku meczu, a my trafiliśmy na LKS Pawłów o trzecie miejsce. W meczu o trzecie miejsce nie pozostawiliśmy rywalom żadnych złudzeń pewnie wygrywając 3:0, a bramki trafiali Jaworski Larysz oraz Hoinza.