Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'bukrudy'@'10.20.100.39' for table 'wp_options']
INSERT INTO `wp_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1545145575.6839489936828613281250', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Urodziny Bogdana! – LKS BUK RUDY – strona oficjalna
You are here
Home > NEWS > Urodziny Bogdana!

Urodziny Bogdana!

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi świeżo upieczony Kierownik ds. Zarządzania rudzkiego klubu czyli Pan Bogdan Szulc. Z tej okazji chcieliśmy złożyć mu najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim dużo zdrowia, radości i szczęścia. Spełnienia marzeń i samych sukcesów w życiu prywatnym, a także tym związanym z pracą w rudzkim LKS-em.

Korzystając z okazji, możemy przekazać Państwu, że pomimo krótkiego okresu jego działalności w klubie już teraz zauważyliśmy, że nowa funkcja bardzo mu pasuje. Bogdan jak na razie spełnia oczekiwania wszystkich dookoła i realizuje powierzone mu zadania w 100 %, dlatego chcemy bardzo podziękować za wkład w dobro klubu i prosimy o więcej.

W naszym klubie krąży także mit o jego przełożonym, więc życzymy Ci aby Twój szef zawsze akceptował smsy i nagrania na poczcie głosowej, które związane są z poświęceniem Twojego czasu dla rudzkiej ekipy 🙂

Sto lat Bogdan!

Udostępnij:
Top