You are here
Home > AKADEMIA PIŁKARSKA > Urodziny Prezesa!

Urodziny Prezesa!

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi Prezes LKS Buk Rudy – Wojciech Krzyżanowski. Z tej okazji cała społeczność klubu pragnie złożyć najważniejszej osobie w klubie najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim dużo zdrowia, wytrwałości i cierpliwości, która niewątpliwie przyda mu się w życiu codziennym, ale także tym związanym z rudzkim klubem. Życzymy także wiele radości, życzliwości na co dzień. Prezes pewnie tak jak każdy inny obywatel posiada jakieś swoje marzenia, które i może w jakimś małym stopniu mogą być związane z rudzkim klubem tak więc mamy nadzieję, że wszystkie się spełnią!

Korzystając z okazji w imieniu wszystkich ludzi związanych z naszym klubem chcemy bardzo podziękować za moc pracy i poświęcony czas, które sprawiają, że rudzka maszyna funkcjonuje tak jak powinna! Na zakończenie pragniemy życzyć samych trafnych decyzji i wielu zrealizowanych pomysłów, które już zostały wdrożone w życie, albo dopiero zostaną uruchomione w przyszłości! Sto lat PREZES!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937