You are here
Home > NEWS > Urodziny Trenera!

Urodziny Trenera!

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi trener drużyny seniorów – Jacek Rudzki. Korzystając z okazji, że mamy go “na tapecie” pragniemy podziękować bardzo za pracę na rzecz klubu. Zadania które na co dzień wykonuje nasz trener na pewno nie należą do łatwych, prowadzenie drużyny podczas meczy, treningów, wiedza teoretyczna i ćwiczenia praktyczne, którymi nasz coach podnosi poziom i umiejętności naszych zawodników oraz wiele innych często nie związanych z piłką wykonywane są przez niego zawsze sumiennie i starannie za co serdecznie dziękujemy.

W dniu Twojego święta pragniemy złożyć najlepsze życzenia, jak najwięcej zwycięstw i sukcesów z rudzkim klubem, wiele szczęścia i radości podczas pracy trenerskiej, aby kolejne małe sukcesy napędzały Cie do dalszej pracy. Życzymy także dużo zdrowia, radości i uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Sto lat Trener!

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937