You are here
Home > NEWS > W niedzielę z Brzeziem!

W niedzielę z Brzeziem!

Już w najbliższą niedzielę, drużyna Beniamina Miery, będzie miała kolejną szansę na odbicie się od dna. W ubiegłym tygodniu, po emocjonującym meczu zespół seniorów uległ w Bukowie, aż 4:0. Warto dodać, że ten mecz niestety kończyliśmy w 9. A przez najbliższe mecze, bracia Oczko nie założą klubowych trykotów. Jest to kara za ostatnie czerwone kartki w Bukowie.

 

Kończąc mecz w Bukowie, drużyna prowadzona przez Mierę jest już w 100% skupiona na najbliższym meczu. Oglądając ligową tabelę, to niestety Rudzki Buk nie jest faworytem tego spotkania, bowiem po ostatniej porażce spadł na ostatnią pozycję w tabeli z zaledwie jednym punktem. Nasz rywal z Brzezia zajmuję aktualnie 10 pozycję z 8 punktami. Patrząc jednak na Naszą drużynę możemy być pełni optymizmu, bowiem do kadry na ten mecz powrócą Wilczek, Procek, i Wanglorz. My liczymy tylko na jedno, że Rudzka drużyna wreszcie przełamie i zdobędzie komplet punktów. A tego dowiemy się już jutro o 15.30.

 

LKS Buk Rudy vs. LKS Brzezie

Niedziela, 10.09.2017, godz. 15.30, Boisko w Rudach

#WszyscyNaMecz!

 

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937