You are here
Home > JUNIORZY > Weekend sportowy!

Weekend sportowy!

To już praktycznie końcówka rundy jesiennej. Z boisk przed tygodniem zeszli Nasi trampkarze, którzy po 9 kolejkach zajęli 6 miejsce i jako jedyni zatrzymali rozpędzonego lidera z Pszowa urywając w starciu z silnym rywalem punkt.

Rudzcy seniorzy na boiskach będą biegali jeszcze przez 2 kolejki. Jutro przedostatnie spotkanie czeka drużynę Rudzkiego w Lyskach, zaś za tydzień do Rud zawita lider z Tworkowa. Przechodząc do reali jutrzejszego meczu przeciwnik niezbyt wymagający bo przedostatnia drużyna ligi. Ale pamiętajmy “mecz meczowi nie równy”, dlatego jutro pełna mobilizacja i walko o 3 punkty!

Juniorzy to zdecydowanie weterani, którzy na boiskach spędzą jeszcze 3 tygodnie, a swoje ostatnie spotkanie rozegrają 18 listopada. Podopieczni trenera Żyły po ostatnim rewelacyjnym meczu z Pawłowem podejmą u siebie wicelidera z Tworkowa, w pierwszym spotkaniu tych drużyn lepsi okazali się młodzi zawodnicy Tworkowa wygrywając 6:2, liczymy że Rudzcy juniorzy wyjdą zmotywowani jak przed tygodniem i pokażą, że tanio skóry nie sprzedadzą!

Ostatnia kolejka czeka Rudzkie orliki, które swój mecz rozegrają w Rybniku, po 9 kolejkach które już za Nimi wiedzą, że oficjalnie zostali mistrzami swojej grupy i bez ani jednej porażki powalczą z AP Champions w Rybniku, liczymy, że do końca dobra passa podopiecznych Bębenka będzie towarzyszyła młodym adeptom futbolu i z 30 oczkami zejdą na przerwę zimową!

A klasa:
LKS Lyski vs. LKS Buk Rudy
Sobota, 03.11.2018, godz. 14.00

Juniorzy:
LKS Buk Rudy vs. LKS Tworków
Niedziela, 04.11.2018, godz. 11.00

Orliki:
AP Champions Rybnik vs. LKS Buk Rudy
Poniedziałek, 05.11.2018, godz. 15.30

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937