You are here
Home > JUNIORZY > Wiele sportowych emocji przed nami!

Wiele sportowych emocji przed nami!

Bardzo dużo sportowych emocji czeka rudzkich kibiców w nadchodzący weekend. Zapraszamy do lektury i kibicowania naszym zespołom w walce o kolejne ligowe punkty!

Orliki – E1
W ten weekend podopieczni Piotrka Bębenka rozpoczną swoje zmagania w 4 grupie kat. E1 – Orliki. Zanim jednak opowiemy o spotkaniach jakie czekają naszych młodych zawodników chcemy Państwu przekazać bardzo ważną informację. Pomimo wszelkich starań zarządu klubu i trenera Bębenka rudzkie Orliki na razie swoje spotkania rozgrywać będą na Orliku przy ZSO w Rudach – ul. Rogera 2. Sytuacja ta spowodowana jest brakiem przenośnych bramek 2x5m, które są wymagane w tych rozgrywkach, a rudzki klub stara się pozyskać. Niestety w tym momencie koszt takiej inwestycji nie pozwala na ich zakup, a zarząd klubu stara się jak może aby znaleźć środki na sfinansowanie bramek.

Skupiając się już na rozgrywkach naszych podopiecznych, w ten weekend nasze Orliki rozpoczną, a także zakończą sportowe zmagania rudzkich zespołów. W sobotę nasz zespół o godz. 10:00 rozegra zaległe spotkanie w Raszczycach, a następnie w poniedziałek na Orliku w Rudach przy ZSO rozegra II kolejkę spotkań, a  przeciwnikiem rudzkiej młodzieży będzie drużyna z Pszowa. Oj pracowity to będzie weekend dla naszych maluchów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym najmłodszym pociechom!

Sobota godz. 10:00
LKS Raszczyce vs LKS Buk Rudy

Poniedziałek godz. 16:00
LKS Buk Rudy vs TS Górnik Pszów

Trampkarze starsi – C1

Po demolce jaką nasi trampkarze wykonali w ubiegłym tygodniu w Zabełkowie do Rud przyjeżdża zespół LKS Górki Śląskie, który w przeciwieństwie do naszej drużyny swojego początku rozgrywek nie może zaliczyć do udanych. Swoje pierwsze spotkanie piłkarze z Górek przegrali w stosunku 0:8 z zespołem z Zawady. My mamy nadzieję, że nasi zawodnicy nie spoczną na laurach i do kolejnego spotkania podejdą skupieni i z pełnym szacunkiem do przeciwnika, który mimo, że wydaję się drużyną do ogrania to pozory mogą mylić, a zespół z Górek na pewno tanio skóry nie sprzeda! Serdecznie zapraszamy na rudzki stadion do kibicowania naszym trampkarzom!

Sobota godz. 10:00
LKS Buk Rudy vs LKS Górki Śląskie

Seniorzy – klasa “A” Racibórz

W ubiegłą niedzielę rudzcy seniorzy bardzo długo męczyli się z drużyną Chałupek, lecz ostatecznie 3 punkty zostały w Rudach. Tym razem zadanie dla drużyny Jacka Rudzkiego wydaje się dużo trudniejsze, ponieważ w najbliższą sobotę naszych seniorów czeka wyjazd do Pietrowic Wielkich – rywala, który towarzyszy nam w tabeli klasy “A”, a swoje ostatnie spotkanie zwyciężył stosunkiem 5:3 na trudnym terenie w Lyskach. My mamy nadzieję, że zdziesiątkowana ostatnio rudzka drużyna przez kontuzje i wyjazdy prywatne zawodników poradzi sobie na tym trudnym terenie i w sobotni wieczór na koncie naszej drużyny pojawią się kolejne 3 punkty więcej!

Sobota godz. 16:00
LKS START Pietrowice Wielkie vs LKS Buk Rudy

Juniorzy starsi – A1

Po minimalnej przegranej w ubiegłym tygodniu w Turzy Śląskiej zespół Michała Żyły w ten weekend podejmie u siebie zespół LKS’u Lyski, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktów. Mimo, że  nikomu nie życzymy nigdy źle to mamy nadzieję, że fakt ten się nie zmieni, a rudzka drużyna potwierdzi na boisku swoją dobrą postawę, którą prezentują od początku sezonu i komplet punktów zostanie w Rudach, a styl gry, walka i zaangażowanie jakim imponują nam nasi juniorzy ostatnio zostaną podtrzymane.

Niedziela godz. 11:00
LKS Buk Rudy vs LKS Lyski

Udostępnij:
Top

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bukrudy/www/wordpress/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 937